О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 326 "О бюджете сельского округа Боген на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 1 августа 2025 года № 414
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 326 "О бюджете сельского округа 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 251,5 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7880,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 371,5тысяч тенге;
2) затраты – 108 251,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1000 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 1000 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1000 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылода облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 326 "2025-2027 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 414 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 326 "2025-2027 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)Кірістер – 107 251,5 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7880,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 371,5 мың теңге;
2) шығындар – 108 251,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1000,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1000,0 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.