О присвоении наименований некоторым улицам в сельском округе Талсуат города Кызылорда
Решение акима сельского округа Талсуат города Кызылорда Кызылординской области от 12 сентября 2025 года N 18
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "О административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения жителей сельского округа Талсуат и на основании заключения областной ономастической комиссии № 2 от 26 августа 2025 года, аким сельского округа Талсуат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам в сельском округе Талсуат города Кызылорда:
1) безымянной улице — имя "Пірімжан Дүйсенбаев",
2) безымянной улице — имя "Сәду Нұрпейсов",
3) безымянной улице — имя "Құдайберген Ахметов",
4) безымянной улице — имя "Әділбек Дөненбаев".
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Е. Бейсенбаев

Қызылорда қаласының Талсуат ауылдық округіндегі бірқатар көшелерге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі N 18 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Талсуат ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысы негізінде Талсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының Талсуат ауылдық округіндегі келесі көшелерге:
1) атауы жоқ көшеге Пірімжан Дүйсенбаевтың есімі;
2) атауы жоқ көшеге Сәду Нұрпейісовтің есімі;
3) атауы жоқ көшеге Құдайберген Ахметовтің есімі;
4) атауы жоқ көшеге Әділбек Дөненбаевтың есімі берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е. Бейсенбаев