О переименовании составной части села Талсуат
Решение акима сельского округа Талсуат города Кызылорда Кызылординской области от 30 мая 2025 года № 13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Талсуат и на основании заключения областной ономастической комиссии от 03 апреля 2025 года аким Талсуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Космонавт именем Ыбырай Алтынсарин в селе Талсуат.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким м.а Ө. Қасымов

Талсуат ауылындағы құрамдас бөлікті қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Талсуат ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 03 сәуірдегі қорытындысы негізінде Талсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талсуат ауылындағы Космонавт көшесі "Ыбырай Алтынсарин" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім м.а Ө. Қасымов