О присвоении наименований улицам в селе Ж. Маханбетова сельского округа Аксуат
Решение акима аульного округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 09 сентября 2025 года № 1226
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "О административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учҰтом мнения жителей села Ж. Маханбетова и на основании заключения областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года, аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. В селе Ж. Маханбетова сельского округа Аксуат города Кызылорды:
1) присвоить следующие наименования улицам:
улице №17 — имя Ермека Толепбайулы,
улице №19 — имя Жамаладина Корганбекова,
безымянной улице — имя Байкадам Байкуатова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксуат Н. Бакытов

Ақсуат ауылдық округі, Ж. Маханбетов ауылындағы көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 09 қыркүйектегі № 1226 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ж. Маханбетов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы қорытындысы негізінде Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі, Ж.Маханбетов ауылындағы:
1) Ақсуат ауылдық округі, Ж. Маханбетов ауылындағы келесі көшелерге:
№17 көшеге Ермек Төлепбайұлының есімі;
№19 көшеге Жамаладин Қорғанбековтің есімі;
Атауы жоқ көшеге Байқадам Байқуатовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі Н. Бакытов