О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №232-33/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 июня 2025 года № 278-39/4
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 232-33/4 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 775 841,2,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 167,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –725 674,2 тысяч тенге;
2) расходы – 788 017,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 176,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 12 176,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №232-33/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 4 маусымдағы № 278-39/4 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №232-33/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1,2,3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 775 841,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 167,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 725 674,2 мың теңге;
2) шығындар – 788 017,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 176,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 12 176,7 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;