О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 24/180 "О городском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 5 сентября 2025 года № 31/234
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 24/180 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 204788) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 325 166 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 994 365 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 55 129 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 92 876 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 182 796 тысяч тенге;
2) затраты – 4 503 966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
6) дефицит бюджета – - 178 800 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета – 178 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 178 800 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и финансов
города Приозерск"
________________ А.С.Шамшатов

Приозерск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 24/180 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 31/234 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 24/180 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204788 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 325 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 994 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 55 129 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 92 876 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 182 796 мың теңге;
2) шығындар – 4 503 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
6) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -178 800 мың теңге;
7) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178 800 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 178 800 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Приозерск қаласы экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
А.С. Шамшатов