О внесении изменения в решение акима района от 27 января 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района"
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 30 июля 2025 года № 2
Аким Бухар-Жырауского района Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 27 января 2020 года №1 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5691) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Құсайын
Приложение к решению
акима Бухар - Жырауского района
от 30 июля 2025 года
№ 2
Избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района
№ порядковый номер
Наименование района
№ избирательного участка
Место расположение
Адрес местонахождения участка
Обслуживаемая территория участка
1
Бухар-Жырауский
416
поселок Ботакара
Здание дома культуры, улица Казыбек би 52
улица Нуркена Абдирова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
улица Казыбек би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.
улица Сарыарка: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
улица Ауэзова: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А, 5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
улица Джамбула: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
улица Мустафина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. улица Байтерек: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
улица Достык: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19,23,27,28.
улица Мәншүк Мәметова: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
улица Жумабек Ташенова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33,31.
улица Айтеке би: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.

Аудан әкімінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 2 шешімі
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан әкімінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы №1 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Е. Құсайын
Бұқар жырау ауданы әкімінің
2025 жылғы 30 шілдедегі
№ 2 шешіміне қосымша
Бұқар жырау ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Реттік нөмір №
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің №
Орналасқан жері
Учаскенің орналасқан мекенжайы
Учаскенің қызмет көрсететін аумағы
1
Бұқар жырау
416
Ботақара кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Қазыбек би 52 көшесі
Нұркен Әбдіров көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Қазыбек би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 62а,63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 86, 88, 90.
Сарыарқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
Әуэзов көшесі: 1, 1а, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 4а,4б, 4В, 4д, 5, 5А, 5Б, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8В, 9, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 11а, 11б, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Мұстафин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24. Бәйтерек көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.
улица Достык: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19,23,27,28.
Мәншүк Мәметова көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 8д, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30,30а, 31, 32а, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 41а, 44, 45, 46,48.
Жұмабек Ташенов көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33,31.
улица Айтеке би: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.

улица Толе би: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Улица Женис: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Улица Абылай хана: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бухар-Жырауский
417
поселок Ботакара
Здание средней школы имени Ю. Гагарина, улица Алихан Бокейхан 7
Улица Курмангазы: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Улица Амангельды: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Улица Алихан Бокейхан: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.
Улица Нуринская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Улица Шопанай: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Улица Бауыржан Момышулы: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Улица Сейфуллина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Улица Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40А.
улица Машһүр Жүсіп: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.
улица Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.
улица Торегожина: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
улица Куляш Байсеитовой; 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
улица Бухар-Жырау: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
станция Ботакара.
3
Бухар-Жырауский

Төле би көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16.
Женіс көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9в, 9г, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Абылай хан көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2
Бұқар жырау
417
Ботақара кенті
Ю.Гагарин атындағы орта мектеп, Әлихан Бөкейхан 7 көшесі
Құрманғазы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Амангелді көшесі: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Әлихан Бөкейхан көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.
Нұра көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Шопанай көшесі: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21Б, 22, 24.
Бауыржан Момышұлы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Сейфуллин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Абай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 39, 40А.
Мәшһүр Жүсіп көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.
Сатпаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.
Төрегожин көшесі: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
Күләш Байсеитова көшесі; 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Бұқар жырау көшесі: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
Ботақара станциясы.
3
Бұқар жырау

418
село Петровка
Здание Петровской средней школы, улица Школьная 12А
Петровский сельский округ:
село Петровка.
4
Бухар-Жырауский
419
село Жанакала
Здание школы, улица Акжол 10
Петровский сельский округ:
село Жанакала,
село Жастлек.
5
Бухар-Жырауский
420
село Ботакара
Здание клуба, улица Мухтара Ауэзова 1
село Ботакара.
6
Бухар-Жырауский
421
село Кокпекты
Здание средней школы, улица Шоссейная 30
Кокпектинский сельский округ:
село Кокпекты.
7
Бухар-Жырауский

418
Петровка ауылы
Петровка орта мектебінің ғимараты, Школьная 12А көшесі
Петровка ауылдық округі:
Петровка ауылы.
4
Бұқар жырау
419
Жанақала
Мектеп ғимараты, Ақжол 10 көшесі
Петровка ауылдық округі:
Жанақала ауылы,
Жастілек ауылы
5
Бұқар жырау
420
Ботақара ауылы
Клуб ғимараты, Мухтар Әуэзов 1 көшесі
Ботакара ауылы.
6
Бұқар жырау
421
Көкпекті ауылы
Орта мектеп ғимараты, Шоссейная 30 көшесі
Көкпекті ауылдық округі:
Көкпекті ауылы.
7
Бұқар жырау

422
село Байкадам
Здание школы, улица Торговая 15А
Кокпектинский сельский округ:
село Байкадам.
8
Бухар-Жырауский
423
село Сартюбе
Здание Сарытобинской основной школы, улица Школьная 4А.
Кокпектинский сельский округ:
село Сартюбе.
9
Бухар-Жырауский
424
село Тогызку-дук
Здание дома культуры, улица Орталык 12
Тогызкудукский сельский округ:
село Тогызкудук,
село Тасшокы.
10
Бухар-Жырауский
425
село Караку-дук
Здание клуба, улица А. Кыздарбекова 20
село Каракудук.
11
Бухар-Жырауский
426
село Доскей
Здание клуба, улица Садовая 40А
улица Степная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а., 24.
улица Фабричная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64.
улица Садовая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70.
улица Гагарина 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36, 52а, 54.
улица имени Доскея: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
улица Тауелсиздик: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,16.
12
Бухар-Жырауский
427
село Доскей
Здание клуба, улица Садовая 40А
улица Титова: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
улица Асылбекова: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.
улица Абилхасена: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.

422
Байқадам ауылы
Мектеп, Торговая 15А көшесі
Көкпекті ауылдық округі:
Байқадам ауылы.
8
Бұқар жырау
423
Сартөбе ауылы
Сарытөбе ауылдық мектебі, Школьная 4А көшесі.
Көкпекті ауылдық округі:
Сарытөбе ауылы.
9
Бұқар жырау
424
Тоғызқұдық ауылы
Мәдениет үйі, Орталык 12 көшесі
Тоғызқұдық ауылдық округі:
Тоғызқұдық ауылы,
Тасшоқы ауылы.
10
Бұқар жырау
425
Қарақұдық ауылы
Клуб ғимараты, А. Кыздарбеков 20 көшесі
Қарақұдық ауылы
11
Бұқар жырау
426
Доскей ауылы
Клуб ғимараты, Садовая 40А көшесі
Степная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22а., 24.
Фабричная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64.
Садовая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37,37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67а, 68, 69, 70.
Гагарин көшесі: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 32, 34, 36, 52а, 54.
Доскей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ,27, 28, 29, 29а,30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38а, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61.
Тәуелсіздік көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 52, 69, 72, 73, 74, 74а, 75.
Мира көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,16.
12
Бұқар жырау
427
Доскей ауылы
Клуб ғимараты, Садовая 40А көшесі
Титова көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
Асылбеков көшесі: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51.
Абилхасен көшесі: 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19,20 ,21, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 32а, 33, 34, 36а, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48а, 50, 54, 54а, 58, 60, 64, 66, 70.

улица Школьная: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40.
улица Набережная: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24, 28.
зимовка Аккудук.
село Трудовое.
13
Бухар-Жырауский
428
село Уштобе
Здание Уштобинской средней школы, улица Ахмета Байтұрсынова 34
Уштобинский сельский округ:
село Уштобе,
село Сокурское.
14
Бухар-Жырауский
429
село Курлус
Здание Акжарской основной школы, улица Ы. Алтынсарина 7
Уштобинский сельский округ:
село Курлус.
15
Бухар-Жырауский

Школьная көшесі: 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а,4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 16а, 17, 18, 27, 36, 37, 38, 39, 40.
Набережная көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 14, 15, 18, 20, 24, 28.
Аққұдық қыстағы.
Трудовое ауылы.
13
Бұқар жырау
428
Үштөбе ауылы
Орта мектеп ғимараты, Ахмета Байтұрсынова 34 көшесі
Үштөбе ауылдық округі:
Үштөбе ауылы,
Соқыр ауылы.
14
Бұқар жырау
429
Құрылыс ауылы
Ақжар мектебі, Ы. Алтынсарин 7 көшесі
Үштөбе ауылдық округі:
Құрылыс ауылы.
15
Бұқар жырау

430
село Сарыарка
Здание Зареченской средней школы, улица Достык 6
Уштобинский сельский округ:
село Сарыарка
16
Бухар-Жырауский
431
село Новостройка
Здание Ельгезекской основной школы, улица Мустафина 38
Уштобинский сельский округ:
село Новостройка.
17
Бухар-Жырауский
432
cело Суыксу
Здание сельской библиотеки, улица Школьная 16
cело Суыксу.
18
Бухар-Жырауский
433
село Шешенкара
Здание клуба, улица Пискунова 46А
Шешенкаринский сельский округ:
село Шешенкара,
село Ащысу.
19
Бухар-Жырауский
434
село Белагаш
Здание сельского клуба, улица Школьная 9А
Белагашский сельский округ:
село Белагаш,
село Аюлы.
20
Бухар-Жырауский
435
село Акбель
Здание клуба, улица Юбилейная 16
Акбельский сельский округ:
село Акбел,
село Курама.
село Алабас.
21
Бухар-Жырауский
436
село Умуткер
Здание клуба улица Кылыша Бабаева 20
Умуткерский сельский округ:
село Умуткер,
село Ульга,
село Тортколь.
22
Бухар-Жырауский
437
село Керней
Здание клуба, улица Егемен 17
Сельский округ Керней:
село Керней.
23
Бухар-Жырауский

430
Сарыарқа ауылы
Зареченый орта мектебі, Достык 6 көшесі
Үштөбе ауылдық округі:
Сарыарқа ауылы
16
Бұқар жырау
431
Новостройка ауылы
Ельгез мектебі, Мустафина 38 көшесі
Үштөбе ауылдық округі:
Новостройка ауылы.
17
Бұқар жырау
432
Суықсу ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты, Школьная 16 көшесі
Суықсу ауылы.
18
Бұқар жырау
433
Шешенқара ауылы
Клуб ғимараты, Пискунов 46А көшесі
Шешенқара ауылдық округі:
Шешенқара ауылы,
Ащысу ауылы.
19
Бұқар жырау
434
Белағаш ауылы
Клуб ғимараты, Школьная 9А көшесі
Белағаш ауылдық округі:
Белағаш ауылы,
Аюлы ауылы.
20
Бұқар жырау
435
Акбел ауылы
Клуб ғимараты, Юбилейная 16 көшесі
Ақбел ауылдық округі:
Ақбел ауылы,
Құрама ауылы.
Алабас ауылы.
21
Бұқар жырау
436
Үміткер ауылы
Клуб ғимараты Кылыш Бабаев 20 көшесі
Үміткер ауылдық округі:
Үміткер ауылы,
Үлгі ауылы,
Төрткөл ауылы.
22
Бұқар жырау
437
Керней ауылы
Клуб, Егемен 17 көшесі
Керней ауылдық округі:
Керней ауылы.
23
Бұқар жырау

438
село Акжар
Здание школы, улица Мектеп 4
Сельский округ Керней:
село Акжар.
24
Бухар-Жырауский
439
село Алгабас
Здание клуба улица Достық 18
Сельский округ Керней:
село Алгабас.
25
Бухар-Жырауский
440
село Бухар-Жырау
Здание школы, улица Ашима Жапарова 14
Бухар-Жырауский сельский округ:
село Бухар жырау,
село Семизбуга,
село Шалкар.
26
Бухар-Жырауский
441
село Акоре
Здание клуба, улица Достык 7
село Акоре.
27
Бухар-Жырауский
442
поселок Г. Мустафи-на
Здание дома культуры, улица Мира 19
поселок Г. Мустафина.
28
Бухар-Жырауский
443
поселок Г. Мустафи-на
Здание средней школы, улица Пионерская 20а
станция Нуринская.
29
Бухар-Жырауский
444
поселок Кушокы
Здание дома культуры, улица Горняцкая 14
поселок Кушокы,
село Май – Озек.
30
Бухар-Жырауский
445
село Тузды
Здание клуба, улица Гагарина 1
сельский округ Тузды:
село Тузды,
село Cтарая Тузда,
село Первое Мая,
село Жанааул.
31
Бухар-Жырауский

438
Ақжар ауылы
Мектеп ғимараты, Мектеп 4 көшесі
Керней ауылдық округі:
Ақжар ауылы.
24
Бұқар жырау
439
Алғабас ауылы
Клуб, Достық 18 көшесі
Керней ауылдық округі:
Алғабас ауылы.
25
Бұқар жырау
440
Бұқар жырау ауылы
Мектеп ғимараты, Әшім Жапаров 14 ғимараты
Бұқар жырау ауылдық округі:
Бұқар жырау ауылы,
Семізбұға ауылы,
Шалқар ауылы.
26
Бұқар жырау
441
Ақөре
Клуб ғимараты, Достық 7 көшесі
Ақөре ауылы.
27
Бұқар жырау
442
Ғ. Мұстафин кенті
Мәдениет үйі, Мира 19 көшесі
Ғ. Мұстафин кеенті.
28
Бұқар жырау
443
Ғ. Мұстафин кенті
Орта мектеп, Пионерская 20а көшесі
Нұра станциясы.
29
Бұқар жырау
444
Қушоқы көшесі
Мәдениет үйі, Горняцкая 14 көшесі
Қушоқы көшесі,
Майөзек ауылы.
30
Бұқар жырау
445
Тұзды ауылы
Клуб ғимараты, Гагарин 1 көшесі
Тұзды ауылдық округі:
Тұзды ауылы,
Cтарая Тұзды ауылы,
Первое Мая ауылы,
Жанауыл ауылы.
31
Бұқар жырау

446
село Баймырза
Здание дома культуры, улица Тәуелсіздік 2
Сельский округ Баймырза:
село Баймырза.
32
Бухар-Жырауский
447
село Астаховка
Частное здание крестьянского хозяйства "Агро-Думан"
Сельский округ Баймырза:
село Астаховка.
33
Бухар-Жырауский
448
село Централь-ное
Здание сельского дома культуры, улица Садовая 16
Центральный сельский округ:
село Центральное.
34
Бухар-Жырауский
449
село Андрен-никовка
Здание клуба, улица Школьная 22
Центральный сельский округ:
село Андренниковка.
35
Бухар-Жырауский
450
село Гагарин-ское
Здание клуба, улица Гагарина 9а
Гагаринский сельский округ:
село Гагаринское,
село Садовое.
36
Бухар-Жырауский
451
село Самар-канд
Здание дома культуры, улица Ленинская 34а
Самаркандский сельский округ:
село Самарканд,
село Тегизжол.
37
Бухар-Жырауский

446
Баймырза ауылы
Мәдениет үйі, Тәуелсіздік 2 көшесі
Баймырза ауылдық округі:
Баймырза ауылы.
32
Бұқар жырау
447
Астаховка ауылы
"Агро-Думан" шаруашылығының жеке меншік ғимараты
Баймырза ауылдық округі:
Астаховка ауылы.
33
Бұқар жырау
448
Централь-ное ауылы
Мәдениет үйі, Садовая 16 көшесі
Центральное ауылдық округі:
Центральное ауылы.
34
Бұқар жырау
449
Андрен-никовка ауылы
Клуб ғимараты, Школьная 22 көшесі
Центральное ауылдық округі:
Андренниковка ауылы.
35
Бұқар жырау
450
Гагарин ауылы
Клуб ғимараты, Гагарин 9а көшесі
Гагарин ауылдық округі:
Гагарин ауылы,
Садовое ауылы.
36
Бұқар жырау
451
Самар-қанд ауылы
Мәдениет үйі, Ленинская 34а көшесі
Самарқанд ауылдық округі:
Самарқанд ауылы,
Тегізжол ауылы.
37
Бұқар жырау

452
село Чкалово
Здание конторы индивидуального предпринимателя "Хитрук"
Самаркандский сельский округ:
село Чкалово.
38
Бухар-Жырауский
453
село Кызыл-каин
Здание дома культуры, улица Лесная 1/1
Кызылкаинский сельский округ:
село Кызылкаин,
село Саратовка.
39
Бухар-Жырауский
454
село Тасаул
Здание клуба, улица Орталык 51
Кызылкаинский сельский округ:
село Тасаул.
40
Бухар-Жырауский
455
село Ростовка
Здание сельского дома культуры, улица Центральная 29
Ростовский сельский округ:
село Ростовка.
41
Бухар-Жырауский

452
Чкалово ауылы
Жеке кәсіпкер "Хитрук" кеңсе ғимараты
Самарқанд ауылдық округі:
Чкалово ауылы.
38
Бұқар жырау
453
Қызылкайын ауылы
Мәдениет үйі, Лесная 1/1 көшесі
Қызылқайын ауылдық округі:
Қызылқайын ауылы,
Саратов ауылы.
39
Бұқар жырау
454
Тасаул ауылы
Клуб ғимараты, Орталык 51 көшесі
Қызылқайын ауылдық округі;
Тасаул ауылы
40
Бұқар жырау
455
Ростовка ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Центральная 29 көшесі
Ростовска ауылдық округі:
Ростовка ауылы.
41
Бұқар жырау

456
село Кызыл-жар
Здание Спортзала, улица Жастар 20А
Ростовский сельский округ:
село Кызылжар.
42
Бухар-Жырауский
457
село Красная Нива
Здание Краснонивовская основная средняя школа, улица Школьная 1а
Ростовский сельский округ:
село Красная Нива.
43
Бухар-Жырауский
458
село Жанаталап
Здание клуба, улица Аубакирова 14
село Жанаталап.
44
Бухар-Жырауский
459
село Каражар
Здание Каражарской средней школы имени Манжи Батыра, улица Центральная 1
Каражарский сельский округ:
село Каражар,
село Геологическое.
45
Бухар-Жырауский

456
Қызылжар
Спортзал ғимараты, Жастар 20А көшесі
Ростовска ауылдық округі:
Қызылжар ауылы.
42
Бұқар жырау
457
Красная Нива ауылы
Краснонива орта мектебі, Школьная 1а көшесі
Ростовска ауылдық округі:
Красная Нива ауылы.
43
Бұқар жырау
458
Жанаталап ауылы
Клуб ғимараты, Аубакирова 14 көшесі
Жанаталап ауылы.
44
Бұқар жырау
459
Қаражар ауылы
Манжы Батыр атындағы Қаражар орта мектебі, Центральная 1 көшесі
Қаражар ауылдық округі:
Қаражар ауылы,
Геологическое ауылы.
45
Бұқар жырау

460
село Асыл
Административное здание производственного кооператива "Асыл"
Каражарский сельский округ:
село Асыл.
46
Бухар-Жырауский
461
село Волков-ское
Здание школы, 28а
Каражарский сельский округ:
село Волковское.
47
Бухар-Жырауский
462
село Актобе
Здание клуба, улица Алаш 20
Актобинский сельский округ:
село Актобе.
48
Бухар-Жырауский
463
село Интумак
Здание клуба, улица Ынтымақ 13
Актобинский сельский округ:
село Интумак.
49
Бухар-Жырауский
464
село Новоузен-ка
Здание клуба, улица Новоузенская 38
Новоузенский сельский округ:
село Новоузенка,
село Стан,
село Севан.

460
Асыл ауылы
Өндірістік кооператив "Асыл" әкімшілік ғимараты
Қаражар ауылдық округі:
Асыл ауылы.
46
Бұқар жырау
461
Волков-ское ауылы
Мектеп ғимараты, 28а
Қаражар ауылдық округі:
Волковское ауылы.
47
Бұқар жырау
462
Ақтөбе ауылы
Клуб ғимараты, Алаш 20 көшесі
Ақтөбе ауылдық округі:
Ақтөбе ауылы.
48
Бұқар жырау
463
Ынтымақ ауылы
Клуб ғимараты, Ынтымақ 13 көшесі
Ақтөбе ауылдық округі:
Ынтымақ ауылы.
49
Бұқар жырау
464
Жанаөзен уылы
Клуб ғимараты, Новоузенска 38 көшесі
Жанаөзен ауылыдық округі:
Жанаөзен ауылы,
Стан ауылы,
Севан ауылы.