О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 251 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 22 июля 2025 года № 311
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 251 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 374518 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 332804 тысяч тенге;
2) затраты – 380907 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6389 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6389 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6389 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 181607 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143987 тысяч тенге;
2) затраты – 181609 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 235810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21592 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 985 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 204166 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 шілдедегі № 311 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 251 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 374518 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 280 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 525 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 332804 мың теңге;
2) шығындар – 380907 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6389 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6389 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6389 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181607 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1068 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 143987 мың теңге;
2) шығындар – 181609 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 985 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 204166 мың теңге;