О внесении изменений в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 172 "О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 13 ноября 2025 года № 245
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 172 "О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 925 938 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 98 008 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 398 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 824 470 тысяч тенге;
2) затраты 968 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 348 тенге;

Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы 20 сессиясының "2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" № 172 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2025 жылғы 13 қарашадағы № 245 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы 20 сессиясының 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы № 172 шешіміне өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жасылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 925 938 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 98 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 398 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 824 470 мың теңге;
2) шығындар – 968 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -42 348 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 42 348 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 348 тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата О. Баймаганбетов
Приложение к решению
Саранского городского маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 348 теңге:
қарыздардың түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 348 теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ө. Баймағанбетов
Саран қалалық маслихатының