О признании утратившим силу решения Балхашского городского маслихата от 26 апреля 2023 года № 2/36 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Балхаш""
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2025 года № 26/218
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского городского маслихата от 26 апреля 2023 года № 2/36 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Балхаш".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А.Муслымов

Балқаш қалалық мәслихатының 2023ж. 26 сәуірдегі № 2/36 ""Балқаш қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/218 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2/36 ""Балқаш қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы А.Муслымов