Об отмене постановления акимата города Балхаш № 49/01 от 23 ноября 2021 года "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов поселков города Балхаш"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 23 сентября 2025 года № 47/03
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Балхаш №49/01 от 23 ноября 2021 года "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов поселков города Балхаш".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
Аким города Балхаш С. Сатаев

Балқаш қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы № 49/01 "Балқаш қаласы кенттерінің бюджет кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" қаулысын жою туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 47/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 23 қарашадағы №49/01 "Балқаш қаласы кенттерінің бюджет кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев