О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 11 июля 2025 года № 45/06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Караганды:
1) постановление акимата города Караганды от 14 октября 2015 года № 49/02 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3491);
2) постановление акимата города Караганды от 5 июля 2017 года № 27/02 "О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 октября 2015 года №49/02 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4312).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Кожухов

Қарағанды қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 11 шілдедегі № 45/06 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен алу түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 49/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 болып тіркелген);
2) "Қарағанды қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен алу түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 49/02 қаулысына өзгеріс енгізі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 27/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4312 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі М. Кожухов