О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/02 "Об утверждении Правил присвоения местного знака отличия и почҰтного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 26 сентября 2025 года № 55/01
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/02 "Об утверждении Правил присвоения местного знака отличия и почетного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5940) следующие изменение:
В Правилах присвоения местного знака отличия и почҰтного звания, их описания и размеров выплат единовременного вознаграждения педагогам организаций образования Карагандинской области, утверждҰнных указанным постановлением, пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Педагог, удостоенный нагрудного знака и почетного звания "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы", получает единовременную выплату в размере 800 (восемьсот) кратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете и действующего на 1 января соответствующего года.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

"Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидаларын, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 55/01 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/02 "Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидаларын, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5940 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Қарағанды облысы білім беру ұйымдарының педагогтеріне жергілікті ерекшелік белгісі мен құрметті атағын беру қағидаларында, олардың сипаттамасы мен біржолғы сыйақы төлеу мөлшерінде 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. "Қарағанды облысының білім беру саласының құрметті педагогы" төсбелгісіне және құрметті атағына ие болған педагог республикалық бюджет туралы заңда белгіленген және тиісті қаржы жылының 1 қаңтарына қолданыста болатын айлық есептік көрсеткіштің 800 (сегіз жүз) еселенген мөлшерінде біржолғы төлем алады.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев