О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 4 апреля 2025 года № 20/01 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 5 сентября 2025 года № 51/02
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 4 апреля 2025 года № 20/01 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6755-09) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 5 сентября 2025 года № 51/02
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 04 апреля 2025 года № 20/01

Қарағанды облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 20/01 "2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 51/02 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 сәуірдегі № 20/01 "2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755-09 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 5 қыркүйегіндегі
№ 51/02 қаулысына
қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 04 сәуіріндегі
№ 20/01 қаулысына
қосымша

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
1
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2496
литр
2
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%

2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсерлі заттар мөлшері, %
Субсидиялар нормасы (тенге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
1
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2496
литр
2
"Сахалинский" маркалы BP10% калий гуматы органоминералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%

660
литр
3
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
660
литр
4
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
660
литр
5
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
660
литр
6
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322
литр
7
ACID3CONTROL
Раствор NP (4-15); Содержание: общий азот (N)-4,0%, азот мочевины (N)-4,0%, водорастворимый фосфор (P2O5)-15,0%, pH 1,0-1,5

660
литр
3
"Сахалинский" маркалы BP2,5% калий гуматы органоминералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О есебінде –0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,033% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
660
литр
4
"Сахалинский" маркалы BP20% калий гуматы органоминералды тыңайтқышы
органикалық заттың массалық үлесі-11% - дан кем емес, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, РН 1% су препарат ерітіндісі-9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды%
660
литр
5
BP 5% маркалы "калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
660
литр
6
"SAMPPI" тыңайтқышы
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322
литр
7
ACID3CONTROL
NP ерітіндісі (4-15); мазмұны: жалпы азот (N) -4,0%, мочевина азоты (N) -4,0%, суда еритін фосфор (P2O5) -15,0%, РН 1,0-1,5

1296
килограмм
168
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
169
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
170
QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1920
литр
171
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
172
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
173
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4291
литр
174
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8727
литр
175
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627
литр
176
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252
литр
177
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2627
литр
178
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2550
литр
179
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
2550
литр
180
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограмм
181
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
3150
литр
182
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг

1296
килограмм
168
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1296
килограмм
169
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
1296
килограмм
170
QadamFerti Boromax
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда Еритін Бор (В) – 6%
1920
литр
171
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
172
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683
литр
173
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4291
литр
174
RedoniQ стресске қарсы амино
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8727
литр
175
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627
литр
176
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252
литр
177
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2627
литр
178
Root Promoter
Балдырлар сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, фосфор P2O5 25 г / л, калий К2О 60 г/л, Азот (N) жалпы 60 г / л Zn 2 г / л, B 1,8 г/ л, Fe 1,4 г / л
2550
литр
179
Root Promoter
Азот-65,4 г / л, Калий 67,5 г / л, Фосфор-28,6 г/л, балдырлар сығындысы - 220 г / л, органикалық заттар - 89,7 г / л, Zn-2.48 г / л, B-1.86 г / л, Fe - 1.52 г / л
2550
литр
180
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограмм
181
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, калий (К2О)≥ 60 г / л, Азот (N)≥ 90 г/л, теңіз балдырларынан алынған сығынды (gganic Matter)≥ 150 г / л, альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г / л, EDTA-Fe 16 г / л, EDTA-Cu 8 г / л, EDTA-Zn 12 г / л, EDTA-Mn 4 г / л
3150
литр
182
Searent
Альгин қышқылы-37,38 г/кг аминқышқылдары - 5,6 г / кг органикалық заттар-43,8 г/кг N-1,49 г / кг К2О-20,64 г/кг CA-0,26 г / кг Mg - 0,58 г/кг B-0,56 Г/кг Zn-0,53 г / кг Fe-0,64 г/ кг

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
325
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
326
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
327
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
328
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
329
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
330
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
331
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
332
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
333
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
334
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
335
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
325
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
326
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
327
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
328
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
329
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
330
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
331
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
332
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
333
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
334
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
335
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%

1935
литр
376
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Семена
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
377
Жидкое минеральное удобрение АКТИВ марки: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
378
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
B-150; N-50
1 495
литр
379
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1 495
литр
380
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Азот Плюс
Азот общий 171,07 г/л, Фосфор 17,5 г/л, Магний 6,79 г/л, Железо 0,7 г/л, Сера 26,95 г/л, Бор 0,42 г/л, Медь 1,68 г/л, Цинк 2,17 г/л, Марганец 0,42 г/л, Молибден 0,7 г/л, Кобальт 0,35 г/л, Селен 0,35 г/л
1 345
литр
381
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Бобовые
Азот общий 94,25 г/л, Фосфор 28 г/л, Калий 28 г/л, Магний 28,7 г/л, Железо 0,87 г/л, Бор 1,96 г/л, Сера 26,25 г/л, Медь 0,98 г/л, Цинк 19,6 г/л, Марганец 24,5 г/л, Молибден 7,35 г/л, Кобальт 0,39 г/л
1 845
литр
382
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Железо 0,42 г/л, Медь 0,84 г/л, Цинк 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
1 250
литр
383
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Сера
Магний 28 г/л, Сера 497 г/л
1 250
литр
384
Жидкое органо- минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Азот"
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
385
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" МАРКИ "Бор"
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, гидролизат растительных белков-3
2672
литр
386
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "Старт"
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, гидролизат растительных белков-15,0
2002
литр
387
Жидкое органо-минеральное удобрение "ПРОСТОР" марки "ФосфорКалий"
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, гидролизат растительных белков-10,0
2672
литр
388
Жидкое органо-минеральные удобрение "ПРОСТОР" марки "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, гидролизат растительных белков-15
1985
литр
389
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04

1935
литр
376
Сұйық минералды тыңайтқыш брендтің активі: тұқымдар
N-6,41, P-4,18, K-3,44, Mg-1,98, Fe-0,23, S-7,45, B-0,30, Cu-1,99, Zn-1,99, Mn-0,25, Mo-0,43, Co-0,13, Ni-0,01, L-0,03, Se-0,01, Cr-0,05, V-0,06
2002
литр
377
Сұйық минералды тыңайтқыш маркалы АКТИВ: Фосфор
N-4,6, P-20,40, K-4,60, Mg-0,17, Fe-0,77, S-0,850, B-0,02, Cu-0,77, Zn-0,17, Mn-0,05, Co-0,01
2672
литр
378
Лайф Бор Сұйық минералды тыңайтқышы
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1 495
литр
379
Лайф Бор Сұйық минералды тыңайтқышы
B-150; N-50
1 495
литр
380
ЛАЙФ маркалы сұйық минералды тыңайтқыш: Азот Плюс
Жалпы Азот 171,07 г / л, Фосфор 17,5 г/л, Магний 6,79 г/л, Темір 0,7 г/л, күкірт 26,95 г/л, Бор 0,42 г/л, мыс 1,68 г/л, мырыш 2,17 г/л, Марганец 0,42 г / л, Молибден 0,7 г / л, Кобальт 0,35 г / л, Селен 0,35 г / л
1 345
литр
381
ЛАЙФ маркалы сұйық минералды тыңайтқыш: Бобовые
Жалпы азот 94,25 г / л, Фосфор 28 г / л, Калий 28 г/л, Магний 28,7 г / л, Темір 0,87 г/л, Бор 1,96 г / л, күкірт 26,25 г / л, мыс 0,98 г / л, мырыш 19,6 г / л, Марганец 24,5 г / л, Молибден 7,35 г / л, Кобальт 0,39 г / л
1 845
литр
382
ЛАЙФ маркалы сұйық минералды тыңайтқыш: Калий
Азот 37,1 г / л, Фосфор 45,5 г / л, Калий 109,2 г / л, Магний 3,5 г/л, Темір 0,42 г / л, мыс 0,84 г / л, мырыш 0,56 г / л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г / л, Кобальт 0,14 г / л, Күкірт 31,5 г / л, Селен 0,021 г / л, Бор 0,14 г / л
1 250
литр
383
ЛАЙФ маркалы сұйық минералды тыңайтқыш: Сера
Магний 28 г/л, күкірт 497 г / л
1 250
литр
384
"Азот" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-30, K-4,2, S-2,5, P-2,5, Mg-0,5, Zn-0,30, Cu-0,20, Fe-0,10, Mo-0,10, B-0,05, Co-0,05, Mn-0,05, Se-0,05
1985
литр
385
"Бор "маркалы"ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
B-10,9, Mo-0,5, Zn-0,10, Cu-0,10, Fe-0,10, Mn-0,10, N-0,5, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-3
2672
литр
386
"Старт" маркалы "ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-7,0, S-15,0, K-4,0, Cu-3,8, Zn-3,4, Mg-2,5, Mo-0,7, B-0,6, Fe-0,6, P-0,6, Mn-0,4, Co-0,2, Cr-0,12, V-0,09 Li-0,06, Ni-0,02, Se-0,02, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15,0
2002
литр
387
"ФОСФОРКАЛИЙ "маркалы"ПРОСТОР" сұйық органо-минералды тыңайтқышы
N-0,5, P-10, K-10, Zn-0,9, Cu-0,9, Mn-0,9, Fe-0,2, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-10,0
2672
литр
388
Сұйық органо-минералды тыңайтқыш "Простор" маркалы "Сила"
N-4,0, S-9,5, P-7,0, Zn-2,5, Mg-2,3, Cu-2,0, K-1,0, Fe-0,4, Mn-0,40, Mo-0,20, Ni-0,006, өсімдік ақуыздарының гидролизаты-15
1985
литр
389
КАС + сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04

N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
472
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
473
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
474
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
475
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
476
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
477
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
478
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
479
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
480
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
481
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
482
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
483
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1 127
килограмм
484
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки: Биоконсорт вегетация
Свободные амин-ты, L-100; аминокислоты-125,0; pH-4,0; N-62,5; орг. в-ва-500; B-1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
2 000
литр
485
Комплексное удобрение Биоконсорт, марки: Биоконсорт старт
Свободные амин-ты, L-77,0; аминокислоты-106,6; Ph-7,0; N-35,5; орг. в-ва-355,2; экстракт морских водорослей-47,7
2 250
литр
486
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 345
487
Комплексное удобрение МЕГАМИКС марки Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01

N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
472
NPK Gold 16-8-24+te кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
473
NPK Gold 18-18-18+te+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
474
NPK Gold 20-10-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
475
NPK Gold 20-20-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
476
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
477
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
478
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
479
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
625
килограмм
480
Күрделі тыңайтқыш NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
481
Күрделі тыңайтқыш NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
482
Күрделі тыңайтқыш NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700
килограмм
483
Күрделі тыңайтқыш Nutriland Plus Grain
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1 127
килограмм
484
Кешенді тыңайтқыш Биоконсорт вегетация
еркін амин Қышқылы L-100; аминқышқылдары-125,0;Рн-4,0; N-62,5; орг ва-500; B - 1,25; Mn-6,25; Zn-9,38; Fe-1,25; Cu-1,25; SO3-70,4; Co-0,25
2 000
литр
485
Кешенді тыңайтқыш Биоконсорт старт
L-77,0; аминқышқылдары-106.6; va-355,2 орг; теңіз балдыры сығындысы-47,7
2 250
литр
486
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 345
487
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01

N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
589
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1 495
литр
590
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 250
литр
591
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
592
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
593
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 313
литр
594
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 098
литр
595
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2143
литр
596
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3 911
литр
597
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3 750
литр
598
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2 973
литр
599
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4 688
литр
600
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминокислоты 100
7 018
литр
601
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1 848
литр
602
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2 036
литр
603
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1 875
литр
604
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс

N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
589
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1 495
литр
590
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 250
литр
591
Минералды тыңайтқыш Мегамикс-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
592
Минералды тыңайтқыш Мегамикс-тұқымдар
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
593
"NPK 10:40:10"микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5 ЖӘНЕ 40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3 - 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витамин (R,c,b1,B6)-4 Г/Л
1 313
литр
594
Бином мкроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "NPK 19:19:19"
N-19, P2O5-19, K2O-19, MgO-3,5, SO3-6,5, B-0,9г/л, Zn-0,25г/л, Mo-0,05г/л, Co-0,05г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0.85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы 1г/л, Витаминдер (РР,С, В1, В6)-4г/л
1 098
литр
595
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Амбре-бор" Биномы
N-70г/л, В-150г/л, сукцин қышқылы-100 г/л
2143
литр
596
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Аминокешен"Биномы
N-55г / л, P2O5-25г / л, K2O-25г / л, MgO-15г / л, S-60г/л, B-6г / л, Zn-15г / л, Mo-5г / л, Co-0,5 г / л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + L-аминқышқылдары мен олигопептидтер кешені -250 г / л
3 911
литр
597
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амино мыс-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3 750
литр
598
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминқышқылдары мен олигопептидтер 200
2 973
литр
599
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амино"
L-аминқышқылдары және олигопептидтер *366
4 688
литр
600
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминқышқылдары 100
7 018
литр
601
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1 848
литр
602
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бор-Молибден"
N-55 г / л, Mo-6,4 г / л, B-120 г/л + 10 г/л фульват-гумат кешені
2 036
литр
603
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1 875
литр
604
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Старт"
SO3 120 MgO * 27 Zn * 22 Mo 10 Cu * 10 Mn* 17 B5 Fe* 20 Co* 0.05 l-аминқышқылдары 20 фульват-гумат кешені

3 195
литр
797
Текнокель Амино Бор
N-5%, В этаноламин - 10%, L - аминокислоты - 6%
2 694
литр
798
Текнокель Амино Микс
N - 2%, Zn - 0,7%, Mn - 0,7%, B - 0,1%, Fe - 3%, Cu - 0,3%, Mo - 0,1%, L-аминокислоты - 6%
2 064
литр
799
Текнофит PH
поли-гидрокси-карбокислоты-20%
3 130
литр
800
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4%, P2O5-40%, K2O-5,48%, B-4,5%, Zn-14,6%, Mo-0,5%, MgO-6,56%, Mn-21,1%, Fe-14%, S-7,95, Cu-7,6% + орг-е кислоты-25 г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10 г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
1 850
литр
801
Удобрение "SunnyMix семена зерновых"
N-2,73%, Cu-5,4%, Zn-5,3%, Mo-1,3%, Mn-2,43%, CaO-3,41%, Fe-3,85% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25 г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
2 200
литр
802
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33%, P2O5-20,3%, K2O-13,7%, B-5,1%, Zn-5,6%, Mo-0,06%, Co-0,01%, MgO-8,2%, Mn-8,13%, Fe-1,0%, Cu-1,6% + органические кислоты-25г/л + аминокислоты-25г/л + стимуляторы роста и иммунитета растений-10г/л (+ прилипатель, сурфактанты, гумектанты)
1 850
литр
803
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
2 425
литр
804
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л
2 800
литр
805
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
2 755
литр
806
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2 545
литр
807
Удобрение "Нутривант Плюс Зерновой (6-23-35)"
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P)- 23%; - Калий (K)- 35%; - Магний (MgO) – 1%; - Железо (Fe) – 0,05%; - Цинк (Zn) – 0,2%; - Бор (B) – 0,1%; - Марганец (Mn) – 0,2%; - Медь (Cu) – 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1 495
килограмм
808
Удобрение "AminoMax"
Азот – 7,3%, Органические вещества – 22 %
3 571
литр
809
Удобрение "Basfoliar 36 Extra SL"
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 960
литр
810
Удобрение "BioFert AminoPro"
N-7,5; K2O-2,25; аминокислоты-29; органическое вещество-57
3 572
литр
811
Удобрение "BioFert B150"
N-5,4; NH2-5,4; B-12
2 679
литр
812
Удобрение "BioFert B170+Мо+Со"
N-6; NH2-6; B-12; Co-0,00024; Mo-0,6; углеводы-2,4

3 195
литр
797
Текнокель Амино Бор
N-5%, В этаноламин - 10%, L - аминқышқылдары - 6%
2 694
литр
798
Текнокель Амино Микс
N - 2%, Zn - 0,7%, Mn - 0,7%, B - 0,1%, Fe - 3%, Cu - 0,3%, Mo - 0,1%, L-аминқышқылдары - 6%
2 064
литр
799
Текнофит PH
полигидроксикарбо қышқылы-20%
3 130
литр
800
"Sunny Mix бидай" тыңайтқышы
N-4% P2O5-40% K2O-5,48% B-4,5% Zn-14,6% Mo-0,5% MgO-6,56% Mn-21,1% Fe-14% S-7,95 Cu-7,6%, органикалық қышқылдар-25г / л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г /л
1 850
литр
801
Sunny Mix астық тұқымдары тыңайтқышы
N-2,73% Cu-5,4% Zn-5,3% Mo-1,3% Mn-2,43%, CaO-3,41% Fe-3,85% + органикалық қышқылдар-25г/л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г /л
2 200
литр
802
"Sunny Mix әмбебап" тыңайтқышы
N-2,33% P2O5-20,3% K2O-13,7% B-5,1% Zn-5,6% Mo-0,06% Co-0,01% MgO-8,2% Mn-8,13% Fe-1,0% Cu-1,6%, органикалық қышқылдар-25г / л, аминқышқылдары-25г / л, өсімдіктердің өсуі мен иммунитетін стимуляторлар-10г / л
1 850
литр
803
"Стресске қарсы контур" маркалы "Контур" агрохимикаты
су ерітіндісі гумин қышқылдары - 70 г/л; фульво қышқылдары-30 г / л; арахидон қышқылы -0,01 г / л; тритерпен қышқылдары - 2 г / л; аминқышқылдары кешені-45 г/л, микроэлементтер кешені
2 425
литр
804
"Контур Аргент" маркалы "Контур" агрохимикаты
сулы ерітінді гумин қышқылдары-70 г / л; фульвоқышқылдар-30 г / л
2 800
литр
805
"Профи контуры" маркалы "Контур" агрохимикаты
су ерітіндісі гумин қышқылдары - 70 г/л; фульво қышқылдары - 30 г/л; Янтарь қышқылы - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2-30 г/л, микроэлементтер кешені
2 755
литр
806
"Контур Өсу" маркалы "Контур" агрохимикаты
су ерітіндісі гумин қышқылдары - 70 г/л; фульво қышқылдары-30 г / л; кәріптас қышқылы - 40 г / л; аминқышқылдарының кешені - 66 г / л, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 г / л; Zn 0,15 г / л; Mn 0,4 г / л; Cu 0,15 г / л; MgO 0,5 г / л)
2 545
литр
807
Нутривант Плюс Астық 6-23-35
Азот (N) - 6%; - Фосфор (P) - 23%; - Калий (K) - 35%; – Магний (MgO) - 1%; – Темір (Fe) - 0,05%; - Мырыш (Zn) - 0,2%; - Бор (B) – 0,1% ;- Марганец (Mn) – 0,2%; - Мыс (Cu) - 0,25%; - Молибден (Mo) – 0,002%
1 495
килограмм
808
"AminoMax" тыңайтқышы
Азот-7,3%, органикалық заттар-22%
3 571
литр
809
"Basfoliar 36 Extra SL" тыңайтқышы
N-27%, MgO-3, B-0,02, Cu-0,2, Fe-0,02, Mn-1, Mo-0,005, Zn-0,01
3 960
литр
810
"BioFert AminoPro" тыңайтқышы
N-7,5; K2O-2,25; аминқышқылдары-29; органикалық заттар-57
3 572
литр
811
"BioFert B150" тыңайтқышы
N-5,4; NH2-5,4; B-12
2 679
литр
812
"BioFert B170+Мо+Со" тыңайтқышы
N-6; NH2-6; B-12; Co-0,00024; Mo-0,6; көмірсулар-2,4

1 516
литр
1046
Удобрение минеральное комплексное азотно-фосфорно-калийное (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
97500
тонна
1047
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893
килограмм
1048
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,03
1 250
килограмм
1049
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
1 250
килограмм
1050
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1051
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03
1250
килограмм
1052
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1 250
литр
1053
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1 050
литр
1054
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1 050
литр
1055
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 200
литр
1056
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)
1 050
литр
1057
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1 050
литр
1058
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
1 500
литр
1059
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004

1 516
литр
1046
Минералды кешенді азот-фосфор-калий тыңайтқышы (NPK 15)
N-15, P2O5-15, K2O-15
97500
тонна
1047
Минералды тыңайтқыш Пекацид
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) % - да 59-60-тан кем емес, калийдің массалық үлесі (k₂o) % - да 19-20-дан кем емес
893
килограмм
1048
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 250
килограмм
1049
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1 250
килограмм
1050
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 250
килограмм
1051
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, маркалары: жапырақты ФЕРТИКА 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,03
1250
килограмм
1052
НАНОВИТ тыңайтқышы: АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1 250
литр
1053
НАНОВИТ тыңайтқышы: Макро
N -11,1%; P2O5-4,03%; K2O-6,47%; SO3-0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe-0,02 %; Mn-0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1 050
литр
1054
НАНОВИТ тыңайтқышы: Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1 050
литр
1055
НАНОВИТ тыңайтқышы: Молибден
N-3,34%, SO3-0,25 %; В-0,5 %; Мо-3,0 %; Zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1 200
литр
1056
НАНОВИТ тыңайтқышы: Супер
N-10,0%, К2О-5,0 %; MgO-2,46%; В-0,37 %; Zn-0,21%; SO3-0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминқышқылдары-2,86 %; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер-0,00403 %; фитогормондар-0,00046 %)
1 050
литр
1057
НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 5:20:5 тыңайтқышы
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1 050
литр
1058
НАНОВИТ тыңайтқышы: Фосфор
N-4,53%, Р2О5-30,00% 0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминқышқылдары-0,08%, органикалық қышқылдар-4,5%, полисахаридтер-0,00365%, фитогормондар-0,00042%
1 500
литр
1059
НАНОВИТ тыңайтқышы: кальций
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004

1 200
литр
1060
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1 200
литр
1061
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1 200
литр
1062
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1 200
литр
1063
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1 200
литр
1064
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
660
литр
1065
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1 350
литр
1066
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1067
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1068
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1069
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1070
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500
килограмм
1071
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1072
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250
килограмм
1073
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 250
килограмм
1074
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1 250
килограмм
1075
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23

1 200
литр
1060
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Бор
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1 200
литр
1061
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1 200
литр
1062
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; 5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1 200
литр
1063
НАНОВИТ тыңайтқышы: Моно мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1 200
литр
1064
Гумат калия органикалық-минералды тыңайтқышы
Фульв қышқылдарының тұздары 20 г / л, гумин қышқылдарының тұздары 180 г / л оның ішінде калий 30 г / л, амин қышқылдары 25 г / л, микроэлементтер 10 г / л
660
литр
1065
Органоминералды комплемент маркалы Эластико тыңайтқышы
Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; N5, 0; белсенді органикалық зат 300
1 350
литр
1066
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1067
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1068
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1069
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
1070
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1 500
килограмм
1071
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
1072
Ростолон маркалы: 0-20-35 тыңайтқышы
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250
килограмм
1073
Ростолон маркалы: 14-14-14 тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 250
килограмм
1074
Ростолон маркалы: 14-5-15 тыңайтқышы
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1 250
килограмм
1075
Ростолон маркалы: 15-5- 23 тыңайтқышы

803
литр
1121
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Марганец
Nобщ, не менее 12; P2O5, не менее 80; K2O, не менее 103; SО4, не менее 14;Mn 30
645
литр
1122
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
757
литр
1123
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Молибден
Nобщ, не менее 3,8; Р2О5, не менее 44; К2О, не менее 58; Mo 30
2 043
литр
1124
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1125
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1126
Удобрения комплексные КомплеМет марки: СО
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1127
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
459
литр
1128
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 592
литр
1129
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1 613
литр
1130
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 684
литр
1131
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
1 587
литр
1132
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1 962
литр
1133
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693
литр
1134
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс

803
литр
1121
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Марганец
N жалпы, 12-ден кем емес; P2O5, 80-ден кем емес; K2O, 103-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес;Mn 30
645
литр
1122
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Мыс
N жалпы, 14-тен кем емес; Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 88-ден кем емес; Cu, 30
757
литр
1123
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Молибден
N жалпы, 3,8-ден кем емес; Р2О5, 44-тен кем емес; К2О, 58-ден кем емес; Mo 30
2 043
литр
1124
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Рапс
N жалпы, 1,0-ден кем емес; P2O5, 83-тен кем емес; K2O, 57-ден кем емес; ЅО4, 35-тен кем емес; MN 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
657
литр
1125
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Қызылша
N жалпы, кемінде 11; P2O5, кемінде 87; K2O, кемінде 106; SO4, кемінде 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
793
литр
1126
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: СО
N жалпы, 5,5-тен кем емес; P2O5, 79-дан кем емес; K2O, 83-тен кем емес; ЅО4, 14-тен кем емес; MN 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
693
литр
1127
Кешенді тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Мырыш
Р2О5, 67-ден кем емес; К2О, 43-тен кем емес; Zn 30
459
литр
1128
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Актив
N жалпы, кемінде 105*; P2O5, кемінде 99; K2O, кемінде 87; ЅО4, кемінде 10; MGO, кемінде 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 592
литр
1129
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Бутон
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; Со, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық зат 100
1 613
литр
1130
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Жүгері Импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 140; К2О, кемінде 90; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 684
литр
1131
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Рапс Импульс
N жалпы, кемінде 25; Р2О5, кемінде 120; К2О, кемінде 80; SO4, кемінде 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
1 587
литр
1132
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Рубин
N жалпы, 50-ден кем емес; Р2О5, 320-дан кем емес; К2О, 95-тен кем емес; СаО, 50-ден кем емес; MgO, 15-тен кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық зат 200
1 962
литр
1133
Күрделі органоминералды тыңайтқыштар КомплеМет маркасы: Бау-бақша импульс
N жалпы, кемінде 20; Р2О5, кемінде 110; К2О, кемінде 75; SO4, кемінде 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
693
литр
1134
Лебозол маркалы тыңайтқыштар: Лебозол- РапсМикс