О признании утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 23 ноября 2023 года № 8-13-61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Панфиловском районе"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 8-53-231
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата от 23 ноября 2023 года № 8-13-61 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Панфиловском районе" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 189147).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е.Шоқпаров

"Панфилов ауданында жергілікті қоғамдастық бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8-13-61 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 8-53-231 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Панфилов ауданында жергілікті қоғамдастық бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8-13-61 шешімінің (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 189147 болып жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шоқпаров