"О признании утратившим силу постановления акимата Коксуского района от 19 мая 2025 года №193 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся государственными служащими и работающих в сельской местности".
Постановление акимата Коксуского района области Жетісу от 15 августа 2025 года № 311
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года №480-V ЗРК "О правовых актах", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Коксусского района от 19 мая 2025 года №193 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированного в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под номером №210479, в органах юстиции под номером государственной регистрации НПА 312-19);
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района;
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Халелов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель маслихата Коксуского района Ж.Бейсенбай

Көксу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 19 мамырдағы "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" №193 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 15 тамыздағы № 311 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" №148 Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480-V ҚРЗ Заңының 27- бабының 9-тармағына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көксу ауданы әкімдігінің Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2025 жылғы 19 мамырдағы №193 қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №210479, Әділет органдарында НҚА мемлекеттік тіркеу нөмірі 312-19 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін;
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Халелов
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық мәcлихатының төрағасы Ж. Бейсенбай