О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 35-110 "О бюджете Каратальского района на 2025-2027 годы"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 11 июня 2025 года № 44-125
Маслихат Каратальского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 35-110 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206018) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 9 347 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 357 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления 93 882 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 588 388 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 308 444 тысяч тенге;
2) затраты 10 705 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 38 988 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 78 640 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 652 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-110 "Қаратал ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 маусымдағы № 44-125 шешімі
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192111 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 347 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 357 244 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 93 882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 588 388 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 308 444 мың теңге;
2) шығындар 10 705 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 38 988 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 78 640 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 652 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 396 122 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 396 122 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 729 907 тысяч тенге;
погашение займов 421 076 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 87 403 тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каратальского районного маслихата М. Акимжанов

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 396 122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 396 122 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 729 907 мың теңге;
қарыздарды өтеу 421 076 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 87 403 теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі..
Қаратал аудандық мәслихатының төрағасы М. Әкімжанов

17183
006
Оказание жилищной помощи
21046
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92691
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4247
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
130714
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
243666
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
169002
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
163897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49119
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15519
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
85802
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9623
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3834
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5105
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5105
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4195440
1
Жилищное хозяйство
2697320
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2655900
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1757846
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30617
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
867437
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
41420
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
40300
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1120
2
Коммунальное хозяйство
974541
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

17183
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21046
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92691
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4247
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
130714
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
243666
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
169002
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
163897
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49119
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15519
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
85802
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9623
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3834
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5105
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5105
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
4195440
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2697320
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2655900
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1757846
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30617
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
867437
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
41420
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
40300
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1120
2
Коммуналдық шаруашылық
974541
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі