О повышении базовых ставок земельного налога по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 24 июля 2025 года № 49-142
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель по Ескельдинскому району повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Сатанов К.

Ескелді ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 49-142 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолжанысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 510-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобаларының (схемаларының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға арттырылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Сатанов