О признании утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 19 марта 2024 года № 26-1 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Алакольском районе"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2025 года № 56-3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 19 марта 2024 года № 26-1 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Алакольском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №194696, опубликованное 26 марта 2024 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е.Каримов

"Алакөл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 26-1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 56-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 26-1 "Алакөл ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №194696 болып тіркелген, 2024 жылдың 26 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтің құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д.Е. Каримов