О бюджете сельского округа города Текели на 2026-2028 годы
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 40-165.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 57 200 тысяч тенге:
налоговые поступления 8 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0тысяч тенге;
поступления трансфертов 48 700 тысяч тенге;
2) затраты 57 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0тысяча тенге:
бюджетные кредиты 0тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 0тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3тысячи тенге:
поступление займов 0тысячи тенге;
погашение займов 0тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 тысячи тенге.

Текелі қаласының ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 40-165 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 57 200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 48 700 мың теңге;
2) шығындар 57 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 3 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Текели области Жетісу от 30.04.2026 № 44-183 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий полномочия
председателя городского маслихата М.Ботантаев
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 40-165 "О бюджете сельского округа города Текели на 2026-2028 годы"
Бюджет Рудничного сельского округа на 2026 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 30.04.2026 № 44-183 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасының
өкілеттігін уақытша атқарушы М.Ботантаев
Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 40-165 шешімімен бекітілген 1-қосымша
2026 жылға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті