Об отмене некоторых решений Текелийского городского маслихата
Постановление акимата города Текели области Жетісу от 14 октября 2025 года № 35-147
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Текелийского городского маслихата от 25 апреля 2023 года № 3-15 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Текелийского городского маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 180908);
2. Текелийского городского маслихата от 7 августа 2023 года № 7-38 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 25 апреля 2023 года № 3-15 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Текелийского городского маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 184957).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Жетісу облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қазандағы № 35-147 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5 - тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-15 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 180908 болып жарияланған);
2. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3-15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2023 жылғы 7 тамыздағы № 7-38 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 184957 болып жарияланған) шешімдері жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев