"О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 8 апреля 2025 года № 103 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения""
Постановление акимата области Жетісу от 30 декабря 2025 года № 424
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Жетісу от 8 апреля 2025 года № 103 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №209159) следующее изменение:
исключить пункт 29 из Перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения утвержденного указанным постановлением.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі №103 қаулысына өзгеріс енгізу туралы""
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 424 қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын бекіту туралы" Жетісу облысының әкімдігінің 2025 жылғы 08 сәуірдегі № 103 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №209159 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінен 29-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев