О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 12 августа 2025 года № 247
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206863);
2) постановление акимата области Жетісу от 12 мая 2025 года № 143 "О внесении изменения в постановление акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21 "Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 210082).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев

Жетісу облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 тамыздағы № 247 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206863 болып тіркелген);
2) "2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 мамырдағы № 143 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 210082 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев