О внесении изменений в решение XXVІII сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 179 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 30 сентября 2025 года № 227
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года №179 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 275 061 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 263 884 тысяч тенге;
2) затраты – 294 097 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 036 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 036 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 036 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 327 377 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 300 238 тысяч тенге;
2) затраты – 349 175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 798 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 798 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 798 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Ұлытау аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы XXVIII сессиясының "2025-2027 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 227 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арнаған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы №179 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 275061 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 263 884 мың теңге;
2) шығындар – 294 097 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 036 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 036 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 036 мың теңге.
2 – тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 327 377 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 300 238 мың теңге;
2) шығындар – 349 175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 798 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 798 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 798 мың теңге.
3 – тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: