О признании утратившим силу решения Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 37/214 "О бюджете поселков и сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 30 декабря 2025 года № 38/217
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №37/214 "О бюджете поселков и сельских округов на 2026-2028 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220610).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель районного маслихата Беккожин Ю.А.

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 37/214 "2026-2028 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 38/217 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №37/214 "2026-2028 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №220610 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю.А.Бекқожин