О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 31 декабря 2024 года № 241 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2025-2027 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 20 июня 2025 года № 292
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года №241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №205989) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 217 827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 111 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 103 127 тысяч тенге;
2) затраты – 1 217 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
2) приложения 1, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 241 "2025-2027 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 маусымдағы № 292 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы №241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №205989 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 217 827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 111 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 103 127 мың теңге;
2) шығындар – 1 217 827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

131572
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
131078
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
494
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
37764
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
43
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
37721
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
521054
в том числе:
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
237513
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
283541

131572
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
131078
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
494
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
37764
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
43
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37721
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
521054
оның ішінде:
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
237513
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
283541