Об отмене решения Сатпаевского городского маслихата от 7 июня 2023 года № 31 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сатпаевского городского маслихата"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 24 декабря 2025 года № 242
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Сатпаевского городского маслихата от 7 июня 2023 года № 31 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сатпаевского городского маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 31 "Сәтбаев қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімін жою туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 242 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 31 "Сәтбаев қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Балмағамбетов