О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 166 "О городском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 23 сентября 2025 года № 221
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 166 "О городском бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 393 570 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 298 679 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 59 486 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 119 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 916 117 тысяч тенге;
2) затраты – 22 294 627 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 200 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 200 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 6 237 395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 237 395 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 492 099 тысяч тенге;
погашение займов – 2 068 169 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 677 127 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 166 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № 221 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 166 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 393 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 298 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 59 486 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 119 288 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 916 117 мың теңге;
2) шығындар – 22 294 627 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 200 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 200 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 6 237 395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 6 237 395 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 492 099 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 068 169 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 677 127 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын: