Об определении территорий для старательства по области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 23 июля 2025 года № 63/01
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территорию для старательства по области Ұлытау согласно приложению к настояшему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности области Ұлытау" принять необходимые меры вытекаюшие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау от "23" июля 2025 года
№ 63/01
Территории для старательства по области Ұлытау
Наименование участка
Наименование района
№ точки
Географические координаты участка
Площадь участка
Восточная долгота
Северная широта
1.
"Алтыншоқы"
Улытауский район
гр.
мин.
сек.
гр.
мин.
сек.
1
69
10

Ұлытау облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 23 шілдедегі № 63/01 қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтары айқындалсын.
2. "Ұлытау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2025 жылғы "23" шілде № 63/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар
Учаскенің атауы
Аудан ның атауы
Нүктенің №
Учаскенің географиялық координаттары
Учаскенің ауданы (гек тар)
1' де 1' блоктың атауы
Шығыс бойлық
Солтүстік ендік
1.
"Алтыншоқы"
Ұлытау ауданы
1
69
10