Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата области Ұлытау от 16 июля 2025 года № 60/01.
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 16 шілдедегі № 60/01 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области Ұлытау согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение 1
к постановлению акимата
области Ұлытау

2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы әкiмдiгiнің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің

от "16" июля 2025 года
№60/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата области Ұлытау от 07.11.2025 № 91/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Виды дошкольных организаций
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Количество мест воспитанников
город
село
Город Жезқазған
1
Ясли-сад "Айсұлу"

2025 жылғы "16" шілдедегі
№60/01 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысының әкімдігінің 07.11.2025 № 91/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Тәрбиеленушілердің орын саны
қала
ауыл
Жезқазған қаласы
1
"Айсұлу" балабақшасы

от "16" июля 2025 года
№60/01
Перечень некоторых утративших силу постановлений акимата области Ұлытау
1. Постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменений в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года №11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 04 апреля 2024 года №20/01.
2. Постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменений в постановление акимата области Ұлытау от 16 февраля 2024 года № 11/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 13 ноября 2024 года №79/01.
3. Постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 22 января 2025 года №07/01.
4. Постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменения постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года №07/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 03 апреля 2025 года №32/01.

2025 жылғы "16" шілде
№60/01 қаулысына 3-қосымша
Ұлытау облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы№11/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 20/01 қаулысы.
2. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылдың 16 ақпандағы № 11/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 13 қарашадағы № 79/01 қаулысы.
3. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 07/01 қаулысы.
4. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы №07/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2025 жылғы 3 сәуірдегі № 32/01 қаулысы.