Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на третий квартал 2025 года
Постановление акимата области Ұлытау от 10 июля 2025 года № 58/01
В соответствии с Предпринимательским кодексом Республики Казахстан, законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов №11245), акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2025 жылдың үшінші тоқсанына арналған шекті мәндерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 10 шілдедегі № 58/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы" заңдарына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11245 тіркелген) сәйкес Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на третий квартал 2025 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

1. Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2025 жылдың үшінші тоқсанына арналған шекті мәндері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата
области Ұлытау от "10" июля 2025 года
№ 58/01
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по области Ұлытау на третий квартал 2025 года
Наименование товаров
Третий квартал (тенге)
1
Мука пшеничная первого сорта, килограмм

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2025 жылғы "10" шілде № 58/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2025 жылдың үшінші тоқсанына арналған шекті мәндері
Тауарлар атауы
Үшінші тоқсан (теңге)
1
Бірінші сортты бидай ұны, килограмм