Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года № 07/01. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 16 июля 2025 года № 60/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата области Ұлытау от 16.07.2025 № 60/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 07/01 қаулысы. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 16 шілдедегі № 60/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 16.07.2025 № 60/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 16 февраля 2024 года №11/01.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.

2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Ұлытау облысы әкiмдiгiнің "Мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2024 жылғы 16 ақпандағы № 11/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение 1
к постановлению
акимата области Ұлытау
от "22" января 2025 года
№ 07/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населен ный пункт
Количество воспитанни ков
Виды дошкольных организаций образования
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовых режимом пребывания, в том числе мини-центры
Группы с неполным днем пребывания, классы предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
Группы коррекцион ного типа с 10,5 часовых режимом пребывания
Село

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "22" қаңтар
№ 07/01 қаулысына қосымша 1
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беретін ұйымдардың түрлері
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын топтары, жалпы білім беретін мектептің жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
Түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық топтары
Ауыл