О внесении изменения в решение VIII сессии маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 87 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в области Ұлытау"
Решение маслихата области Ұлытау от 21 апреля 2025 года № 244
Маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII сессии маслихата области Ұлытау от 5 декабря 2023 года № 87 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в области Ұлытау" следующее изменение :
в Правилах регулирования миграционных процессов области Ұлытау утвержденных указанным решением:
пункт 12 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б.Шингисов

Ұлытау облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 87 "Ұлытау облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 244 шешімі
Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының VIII сессиясының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 87 "Ұлытау облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін :
Көрсетілген шешіммен бекітілген Ұлытау облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларында:
12- тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов