О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 34–2 "О бюджете города и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 ноября 2025 года № 46-2
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №34-2 "О бюджете города и сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 851 442 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 345 845 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 192 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 504 405 тысяч тенге;
2) затраты – 1 896 757 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 45 315 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 315 тысяч тенге.

Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 34-2 "2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 46-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №34-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 851 442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 345 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 192 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 1 504 405 мың теңге;
2) шығындар – 1 896 757 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 45 315 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 315 мың теңге.

используемые остатки бюджетных средств – 45 315 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 07 ноября 2025 года №46-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года №34-2
Бюджет города Каратау на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары – 45 315 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2025 жылғы 07 қарашадағы
№46-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№34-2 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Сомасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР