О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2025 – 2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 35-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 5 ноября 2025 года № 43-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата "О бюджете сел, сельских округов Мойынкумского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №35-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 268 598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 120 502 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 516 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 420 тысяч тенге;
2) затраты – 286 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 057 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 057 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 18 057 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы – 164 871 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 914 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 138 896 тысяч тенге;
2) затраты – 167 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 039 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 039 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 қарашадағы № 43-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Мойынқұм ауданының ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" №35-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.2025-2027 жылдарға арналған ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 268 598 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 120 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 160 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 145 420 мың теңге;
2) шығындар – 286 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 057 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 057 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 057 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 164 871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 914 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 138 896 мың теңге;
2) шығындар – 167 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 039 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 039 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 170 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 170 тысяч тенге."
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 170 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 170 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.