О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 34-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 10 октября 2025 года № 43-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года №34-2 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2025 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 364 987 тысяч тенге;
налоговые поступления – 133 822 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 465 тысяч тенге;
2) затраты – 369 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 440 тысяч тенге.
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 282 719 тысяч тенге;
налоговые поступления – 60 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 221 992 тысяч тенге;
2) затраты – 287 596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 877 тысяч тенге.
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 137 002 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 174 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 34-2 "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 43-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәлихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №34-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 364 987 мың теңге;
салықтық түсімдер – 133 822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 465 мың теңге.
2) шығындар – 369 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 440 мың теңге.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 282 719 мың теңге;
салықтық түсімдер – 60 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 221 992 мың теңге.
2) шығындар – 287 596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 877 мың теңге.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 137 002 мың теңге;
салықтық түсімдер – 12 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 203 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16 и 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 203 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16 және 17-ші қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.