Об образовании избирательных участков в Байзакском районе
Решение акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 июня 2025 года № 1
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Байзакского района по согласованию с Байзакской районной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившими силу нижеследующие решения акима Байзакского района.
1) Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 15 ноября 2023 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5119, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 ноября 2023 года).
2) Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 13 августа 2024 года № 3 "О внесении изменений в решение акима Байзакского района от 15 ноября 2023 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5223-08, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 августа 2024 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Байзакского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Байзакского района Баккараев О.
"Согласовано"
Байзакская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению № 1
акима Байзакского района
от 27 июня 2025 года
Избирательные участки на территории Байзакского района
№113 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Нурсалима Мамыраимова №2, №8 областная детско-юношеская специализированная спортивная школа.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Агадила Суханбаева.
Нечетное: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/а, 245/2, 247/1, 247/2.
Четное: 144, 144/а, 144/б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Улица Косы батыра.

Байзақ ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 маусымдағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына 23 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Байзақ ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Байзақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Байзақ ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Байзақ ауданы әкімінің төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің Байзақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5119, болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2023 жылдың 28 қарашада жарияланған);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Байзақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінін 2024 жылғы 13 тамыздағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5223-08, болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2024 жылдың 19 тамызында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ ауданының әкімі О. Баққараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Байзақ аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Байзақ ауданының әкімі
2025 жылғы 27 маусымдағы
№ 1 шешіміне қосымша
Байзақ ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi
№113 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Нұрсәлім Мамыраимов көшесі №2, №8 облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Ағәділ Суханбаев көшесі
Тақ: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/а, 245/2, 247/1, 247/2.
Жұп: 144, 144/а, 144/б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Қосы батыр көшесі

Нечетное: 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1, 223.
Четное: 116, 118, 120, 122а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
Улица Кенесхана Орынкулова.
Нечетное: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9а/1, 9/6, 9а/10, 11а/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Улица Зада Абдикаримова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Сарыкемер.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/а.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54.
Улица Каныша Сатпаева.
Нечетное: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/а, 7/в, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Улица Ыбырая Алтынсарина.
Нечетное: 1/д, 3, 5, 7, 7/1, 7, 7/б, 7/в, 7/д, 7/р, 8/д, 9, 9/а, 9/б, 11, 13, 13/а, 13/б, 13/в, 13/д, 13/л, 13/н, 13/п, 15/а, 17, 17/б, 17/г, 18/а, 19, 19/б, 19/в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/г, 16/д, 20, 26, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
№114 избирательный участок.
Место расположения: село Туймекент, улица Динмухаммеда Конаева №78, сельский дом культуры.
Границы: село Туймекент.
Улица Жасулан.

Тақ: 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1, 223.
Жұп: 116, 118, 120, 122а, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
Кеңесхан Орынқұлов көшесі
Тақ: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9а/1, 9/6, 9а/10, 11а/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Зада Әбдікәрімов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Сарыкемер көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54.
Қаныш Сәтпаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/а, 7/в, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
Ыбырай Алтынсарин көшесі
Тақ: 1/д, 3, 5, 7, 7/1, 7, 7/б, 7/в, 7/д, 7/р, 8/д, 9, 9/а, 9/б, 11, 13, 13/а, 13/б, 13/в, 13/д, 13/л, 13/н, 13/п, 15/а, 17, 17/б, 17/г, 18/а, 19, 19/б, 19/в, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16/г, 16/д, 20, 26, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
№114 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түймекент ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі №78, ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Түймекент ауылы.
Жасұлан көшесі

Нечетное: 1, 1/а, 3, 3/а, 5/а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 28, 30.
Улица Шаймердена Есботаулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146, 148.
Улица: тупик Бирлик.
Нечетное: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/а, 5, 5/а, 7, 11, 9, 11/а, 13, 13/а.
Четное: 4, 8/а, 10, 12, 12/а, 12/б.
Улица Атиркул Дукенбайкызы.
Нечетное: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 15/б, 17, 17/а, 17 б, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/б, 73/а, 73, 75, 75/а, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 101, 103, 105, 107, 109/а, 109/б, 109/в, 111, 117.
Четное: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 24/г, 28, 28/а, 28/б, 28/в, 34а/1, 34а/2, 34/а/3, 34а/4, 34а/5, 34а/6, 34а/7, 34а/8, 34а/9, 34а/10, 34а/11, 34а/12, 34а/13, 34а/14, 34а/15, 34а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118, 120.
Переулок Атиркул Дукенбайкызы.
Нечетное: 1, 3, 3/а, 3/б, 7.
Четное: 2, 2/а, 4, 6.
Улица: тупик Достык.
Нечетное: 5, 9, 11, 13, 15, 17, 25.
Четное: 6, 18/а, 24, 28, 30.
Улица Александра Нахмановича.
Нечетное: 1, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 47/а, 51/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
Переулок Александра Нахмановича.
Нечетное: 1/а, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Нечетное: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Улица Жибек жолы.

Тақ: 1, 1/а, 3, 3/а, 5/а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 28, 30.
Шаймерден Есботаұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146, 148.
Бірлік тұйық көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/а, 5, 5/а, 7, 11, 9, 11/а, 13, 13/а.
Жұп: 4, 8/а, 10, 12, 12/а, 12/б.
Әтіркүл Дүкенбайқызы көшесі
Тақ: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 15/б, 17, 17/а, 17 б, 19, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/б, 73/а, 73, 75, 75/а, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 101, 103, 105, 107, 109/а, 109/б, 109/в, 111, 117.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 24/г, 28, 28/а, 28/б, 28/в, 34а/1, 34а/2, 34/а/3, 34а/4, 34а/5, 34а/6, 34а/7, 34а/8, 34а/9, 34а/10, 34а/11, 34а/12, 34а/13, 34а/14, 34а/15, 34а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118, 120.
Әтіркүл Дүкенбайқызы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 3/а, 3/б, 7.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6.
Достық тұйық көшесі
Тақ: 5, 9, 11, 13, 15, 17, 25.
Жұп: 6, 18/а, 24, 28, 30.
Александр Нахманович көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 47/а, 51/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
Александр Нахманович бұрылысы
Тақ: 1/а, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Жібек жолы көшесі

Нечетное: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Четное: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
№115 избирательный участок.
Место расположения: село Акжар, улица Сакена Сейфуллина №50, средняя школа имени С.Сейфуллина.
Границы: село Акжар.
№116 избирательный участок.
Место расположения: село Мадимар, улица Тойгара Наржанова №3, сельский клуб.
Границы: село Мадимар.
№117 избирательный участок.
Место расположения: село Кенес, улица Жуниса Науатова №16А, сельский клуб.
Границы: село Кенес.
№118 избирательный участок.
Место расположения: село Тегистик, улица Карабогет №4, сельский клуб.
Границы: село Тегистик.
№119 избирательный участок.
Место расположения: село Шахан, Учетный квартал 012, средняя школа имени Мухтара Ауезова.
Границы: село Сарыбарак, Шахан.
№120 избирательный участок.
Место расположения: село Костюбе, улица Аулие-ата №51/б, сельский клуб.
Границы: село Костобе.
№121 избирательный участок.
Место расположения: село Ульгули, улица Жакыпбая Мырзабаева №126/1, средняя школа Ульгули.
Границы: село Ульгули.
№124 избирательный участок.
Место расположения: село Дихан - 2, улица 9 мая №46, опорная школа.
Границы: село Дихан-2.
№125 избирательный участок.
Место расположения: село Байзак, улица Сейдекул Бәйдешовой №30 Б, сельский клуб.
Границы: село Байзак, улицы Жамбыла, Шокана Уәлиханова, Сейдекул Байдешовой, Амангелды, Мактакул Алпысбаевой, Алдасай Даулетбаева, Рысбек Бегалиева, Жетитобе, Жеруйык, Орбулак, Женис, Шымбулак.
Улица Абдуали Доненбаева.
Нечетное: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Четное: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Улица Рахмана Рустемова.
Нечетное: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
Четное: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
Улица Жусипбека Аймауытова.
Нечетное: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.
Четное: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Улица Торегелды.
Нечетное: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Четное: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Станция Учбулак.
Улица Жолмахан Жылкыбайулы.
№126 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №76, Дом культуры имени "Аль-Фараби".
Границы: село Сарыкемер.
Улица Бауыржана Момышулы.
Нечетное: 1, 1/а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/а, 33, 33/а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61/а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 105.

Тақ: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Жұп: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
№115 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі №50, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Ақжар ауылы.
№116 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мәдімар ауылы, Тойғара Наржанов көшесі №3, ауылдық клуб.
Шекаралары: Мәдімар ауылы.
№117 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Кеңес ауылы, Жүніс Науатов көшесі №16А, ауылдық клуб.
Шекаралары: Кеңес ауылы.
№118 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Тегістік ауылы, Қарабөгет көшесі №4, ауылдық клуб.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
№119 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Шахан ауылы, Есептік квартал 012, Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі
Шекаралары: Сарыбарақ, Шахан ауылдары.
№120 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қостөбе ауылы, Әулиеата көшесі №51/б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
№121 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Үлгілі ауылы, Жақыпбай Мырзабаев көшесі №126/1, Үлгілі орта мектебі.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№124 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Дихан - 2 ауылы, 9 май көшесі №46, Дихан тірек мектебі.
Шекаралары: Дихан-2 ауылы.
№125 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Байзақ ауылы, Сейдекүл Бәйдешова көшесі №30Б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Байзақ ауылы, Жамбыл, Шоқан Уәлиханов, Сейдекүл Бәйдешова, Амангелді, Мақтакүл Алпысбаева, Алдасай Дәулетбаев, Рысбек Бегалиев, Жетітөбе, Жерұйық, Орбұлақ, Жеңіс, Шымбұлақ көшелері.
Әбдуәлі Дөненбаев көшесі
Тақ: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Рахман Рүстемов көшесі
Тақ: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
Жұп: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
Жүсіпбек Аймауытов көшесі
Тақ: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.
Жұп: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Төрегелді көшесі
Тақ: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Жұп: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78.
Үшбұлақ станциясы:
Жолмахан Жылқыбайұлы көшесі.
№126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №76, "Әл-Фараби" атындағы мәдениет үйі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Бауыржан Момышұлы көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/а, 33, 33/а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61/а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 105.

Четное: 4/а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/а.
Улица Байдибек баба.
Нечетное: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51
Четное: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82
Улица Жамбыла.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Жумана Баянова.
Нечетное: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20.
Улица Аубакира Жакыпбаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 19, 19/а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 53, 53/а, 57
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Четное: 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Нечетное: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 115, 117, 119.
Четное: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Улица Сыпатай батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Четное: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а.
Улица Узакбая Сыздыкбаева.
Нечетное:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22.
Тупик Узакбая Сыздыкбаева.
Нечетное: 1
Переулок Узакбая Сыздыкбаева.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2/,7.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Мухаммеда Хайдар Дулати.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Четное: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,64, 66, 68, 70.
Улица Агадил Суханбаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35.

Жұп: 4/а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/а.
Бәйдібек баба көшесі
Тақ: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51
Жұп: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Жұман Баянов көшесі
Тақ: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20.
Әубәкір Жақыпбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 19, 19/а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 53, 53/а, 57
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Жұп: 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Дінмұхамед Қонаев көшесі
Тақ: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 115, 117, 119.
Жұп: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а.
Ұзақбай Сыздықбаев көшесі
Тақ:1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22
Ұзақбай Сыздықбаев тұйығы
1
Ұзақбай Сыздықбаев бұрылысы
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2/,7.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10
Мұхаммед Хайдар Дулати көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ,64, 66, 68, 70.
Ағәділ Суханбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35

Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Косы батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица Кадирбека Кулымбаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
№127 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица: Динмухаммеда Конаева №123, школа-гимназия №1.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Нечетное: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175/а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269.
Четное: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138/а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138/в/1, 138/б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284.
Улица Амангелды.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Улица Жаксыгул Мадимарулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Маншук Маметовой.
Нечетное: 1, 3, 5, 7.
Четное: 2, 4, 6, 8.
Улица Рысбек батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Солодкина.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Тупик Торекул Сейдуалиева.
Нечетное: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Четное: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Абая.

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Қосы батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Қәдірбек Құлымбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
№127 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі №123, №1 мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Дінмұхамед Қонаев көшесі
Тақ: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175/а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269
Жұп: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138/а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138/в/1, 138/б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284.
Амангелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Жақсығұл Мәдімарұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Мәншүк Мәметова көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Рысбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Солодкина көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Төреқұл Сейдуалиев тұйығы
Тақ: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Абай көшесі

Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Адена Буралкиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Куприенко.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Жаппара Дидарбекулы.
Нечетное: 1/а, 3, 5.
Четное: 2, 4, 6, 8.
Улица Бауыржана Момышулы.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Улица Сыпатай батыра.
Нечетное: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Четное: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Улица Рашида Халиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Четное: 2, 4, 6.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Четное: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Улица Желтоксан.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица Александра Нахмановича.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№128 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Косы батыра №47, школа-гимназия имени Г.Муратбаева.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Узакбая Сыздыкбаева.
Нечетное: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четное: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Переулок Узакбая Сыздыкбаева.
Нечетное: 9, 11.
Улица Райымбека Смаилова.
Нечетное: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
Переулок Кенесхана Орынкулова.
Нечетное: 1/а, 1, 7, 15, 19, 21,27, 29, 37, 39, 43, 47, 69/а, 47, 103
Четное: 2, 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/ю
Улица:1-переулок Кенесхана Орынкулова.
Нечетное: 1, 3, 5, 9, 19, 29, 33/а, 33/в, 41, 47, 51/в, 65/а, 69/а, 109, 109/а, 109/б, 109/в, 109/г, 111, 113/а, 113/в, 113/г, 113/з, 115/б, 115/в, 117, 117/а, 119, 121, 121/а, 121/б, 123, 127, 131, 133, 133/а, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 171/а, 173, 177, 183, 185, 187, 191, 195,197, 199, 203, 205, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229.
Четное: 4, 6, 8, 18, 20, 28, 30/а, 30/б, 30/в, 30/г, 30/д, 30/к, 38, 38/а, 38/б, 38/в, 38/г, 40, 42, 46, 46/а, 46/в, 46/г, 46/д, 48, 50, 50/1, 50/4, 50/б, 50/д, 50/и, 50/қ, 50/л, 50/м, 50/н, 50/п, 50/с, 50/т, 50/ы, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 50/х, 52, 66/а, 68/а, 70/а, 72/б, 72/в, 72/г, 108, 112, 114, 120, 122, 124, 130, 134, 138, 140/а, 142, 156, 156/а, 164, 166, 170, 174, 176, 188/а, 190, 196, 200, 202, 216, 218, 222, 224, 228, 230.
Улица Жусипа Баласагуна.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Әден Бұралқиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Куприенко көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Жаппар Дидарбекұлы көшесі
Тақ: 1/а, 3, 5.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Бауыржан Момышұлы көшесі
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Жұп: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Рашид Халиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Жұп: 2, 4, 6.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Жұп: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Александр Нахманович көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№128 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Қосы батыр көшесі №47, Ғ.Мұратбаев атындағы гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Ұзақбай Сыздықбаев көшесі
Тақ: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Ұзақбай Сыздықбаев бұрылысы
Тақ: 9, 11.
Райымбек Смаилов көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
Кеңесхан Орынқұлов бұрылысы
Тақ: 1/а, 1, 7, 15, 19, 21,27, 29, 37, 39, 43, 47, 69/а, 47, 103
Жұп: 2, 4, 6, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/ю
1 бұрылыс Кеңесхан Орынқұлов
Тақ: 1, 3, 5, 9, 19, 29, 33/а, 33/в, 41, 47, 51/в, 65/а, 69/а, 109, 109/а, 109/б, 109/в, 109/г, 111, 113/а, 113/в, 113/г, 113/з, 115/б, 115/в, 117, 117/а, 119, 121, 121/а, 121/б, 123, 127, 131, 133, 133/а, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 171/а, 173, 177, 183, 185, 187, 191, 195,197, 199, 203, 205, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229.
Жұп: 4, 6, 8, 18, 20, 28, 30/а, 30/б, 30/в, 30/г, 30/д, 30/к, 38, 38/а, 38/б, 38/в, 38/г, 40, 42, 46, 46/а, 46/в, 46/г, 46/д, 48, 50, 50/1, 50/4, 50/б, 50/д, 50/и, 50/қ, 50/л, 50/м, 50/н, 50/п, 50/с, 50/т, 50/ы, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 50/х, 52, 66/а, 68/а, 70/а, 72/б, 72/в, 72/г, 108, 112, 114, 120, 122, 124, 130, 134, 138, 140/а, 142, 156, 156/а, 164, 166, 170, 174, 176, 188/а, 190, 196, 200, 202, 216, 218, 222, 224, 228, 230.
Жүсіп Баласағұн көшесі

Нечетное: 79, 85, 87, 89, 91, 93, 93/а, 95, 99, 101, 105.
Четное: 44, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104.
Улица Махмуда Кашкари.
Нечетное: 11, 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 93/а, 113/з.
Четное: 56/б, 58, 62/а, 64, 60, 60/а, 66, 68, 78, 80, 82, 92/а.
Улица Кожа Ахмет Йассауи.
Нечетное: 1, 1/а, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33, 41, 43.
Четное: 4, 6, 8, 10, 12, 14/а, 16, 16/а, 18, 22, 20, 28, 34, 36, 38, 42.
Улица Айтеке би.
Нечетное: 1, 3, 7, 21, 31, 45, 53.
Четное: 4, 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56, 58.
Улица Казыбек би.
Нечетное: 1, 3, 11, 15, 17, 45, 47, 51, 55, 61, 65, 69, 73, 75, 77, 85, 93, 95, 99, 101, 101/а, 107, 109, 111, 113, 115
Четное: 2, 4, 6, 20, 22, 24, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76/а, 80, 88, 90, 92, 98, 100, 102/а, 102, 106, 108, 112, 116, 120, 124, 126, 130, 134.
Улица Жоспара Назарымбетова 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Бригаданый дом 1, 2.
Полевой стан 1, 2
Улица Агадила Суханбаева.
Нечетное: 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Четное: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
2-я улица Агадила Суханбаева.
Нечетное: 43/А/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/Б, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Улица Косы батыра.
Нечетное: 47, 49.
Четное: 32, 34.
Улица Мухтара Ауезова.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27/а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Четное: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Переулок Мухтара Ауезова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№129 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №223, средняя школа имени Ю.Гагарина.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 325/а, 325/в, 325/е, 325/ж, 341, 343, 345, 347, 349/а, 351/а, 353, 355.

Тақ: 79, 85, 87, 89, 91, 93, 93/а, 95, 99, 101, 105.
Жұп: 44, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104.
Махмұд Қашқари көшесі
Тақ: 11, 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 93/а, 113/з.
Жұп: 56/б, 58, 62/а, 64, 60, 60/а, 66, 68, 78, 80, 82, 92/а.
Қожа Ахмет Йассауи көшесі
Тақ: 1, 1/а, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33, 41, 43.
Жұп: 4, 6, 8, 10, 12, 14/а, 16, 16/а, 18, 22, 20, 28, 34, 36, 38, 42.
Әйтике би көшесі
Тақ: 1, 3, 7, 21, 31, 45, 53.
Жұп: 4, 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56, 58
Қазыбек би көшесі
Тақ:1, 3, 11, 15, 17, 45, 47, 51, 55, 61, 65, 69, 73, 75, 77, 85, 93, 95, 99, 101, 101/а, 107, 109, 111, 113, 115
Жұп:2, 4, 6, 20, 22, 24, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 76/а, 80, 88, 90, 92, 98, 100, 102/а, 102, 106, 108, 112, 116, 120, 124, 126, 130, 134.
Жоспар Назарымбетов көшесі
1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Бригадалық үй 1, 2.
Полевой стан 1, 2
Ағәділ Суханбаев көшесі
Тақ: 37, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Жұп: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
2-ші Ағаділ Суханбаев көшесі
Тақ: 43/А/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/Б, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 47, 49.
Жұп: 32, 34.
Мұхтар Әуезов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27/а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Жұп: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Мұхтар Әуезов бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№129 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №223, Ю.Гагарин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 325/а, 325/в, 325/е, 325/ж, 341, 343, 345, 347, 349/а, 351/а, 353, 355.

Четное: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/а, 304/б, 304/в, 304/г, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/а, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/а, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/а, 348/1, 348/2, 350, 350/а, 350/б, 350/е, 350/у, 354.
Улица Мангилик Ел.
1, 1д, 2с, 2р, 2/б, 3, 3/д, 4, 5, 5/а, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Мамбет батыра.
Нечетное: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2.
Улица Переулок Мамбет батыра.
1, 1/б, 3, 6, 7, 7/б, 12, 16, 20, 24
Улица 1-переулок Мамбет батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Улица 2-переулок Мамбет батыра.
Нечетное: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.
Улица 3-переулок Мамбет батыра.
Нечетное: 1, 1/м, 3, 3/д, 3/к, 3/в, 5, 5/а, 7, 9, 11.
Четное: 2, 2/а, 4, 4/а,6, 6/е, 6/з, 6/м, 6/с, 6/ж, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица 4-переулок Мамбет батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица 5-переулок Мамбет батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Улица 6-переулок Мамбет батыра.
1, 17, 23, 25, 30, 32, 27, 29, 31, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51.
Улица Ивана Кравцова.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Улица Жумабека Сапаралиева.
Нечетное: 93, 93/а/1, 93/а/2, 93/б/1, 93/б/2, 95/б, 95/б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Четное: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Улица Толе би.

Жұп: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/а, 304/б, 304/в, 304/г, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/а, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/а, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/а, 348/1, 348/2, 350, 350/а, 350/б, 350/е, 350/у, 354.
Мәңгілік Ел көшесі
1, 1д, 2с, 2р, 2/б, 3, 3/д, 4, 5, 5/а, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Мәмбет батыр көшесі
7/1, 7/2, 9/1, 9/2.
Мәмбет батыр бұрылысы
1, 1/б, 3, 6, 7, 7/б, 12, 16, 20, 24
1-бұрылыс Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
2-бұрылыс Мәмбет батыр көшесі
Тақ:1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.
3-бұрылыс Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1, 1/м, 3, 3/д, 3/к, 3/в, 5, 5/а, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 2/а, 4, 4/а,6, 6/е, 6/з, 6/м, 6/с, 6/ж, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
4-бұрылысы Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
5-бұрылысы Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
6-бұрылысы Мәмбет батыр көшесі
1, 17, 23, 25, 30, 32, 27, 29, 31, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51.
Иван Кравцов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Жұмабек Сапаралиев көшесі
Тақ: 93, 93/а/1, 93/а/2, 93/б/1, 93/б/2, 95/б, 95/б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Төле би көшесі

Нечетное: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Четное: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Улица Алии Молдагуловой.
Четное: 106, 108, 110, 112.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Четное: 286, 286/А, 286/Г, 288
№130 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Зада Абдикаримова №48, школа-гимназия имени Н.Кийкбаева.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Кайрата Рыскулбекова.
Нечетное: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/а.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Бейбарыс Султана.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/д.
Улица Наужана Дидарбекова.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2,31/А.
Улица Сенкибая.
Нечетное: 1/а, 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Четное: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 8/а, 8/б, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2.
Улица Жаппара Байбосынулы.
Нечетное: 1/1, 1/2/а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/б.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Улица Переулок Жаппара Байбосынулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Мадимара болыс.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/а, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Четное: 2/1, 2/2, 2/а, 2/а/1, 2/а/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Улица Фаика Гаджиева.
Нечетное: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/а.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Улица Учбулак.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 14/1, 14/2, 14/а.
Улица Болата Бексултанова.

Тақ: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Жұп: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Әлия Молдағұлова көшесі
106, 108, 110, 112.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
286, 286/А, 286/Г, 288
№130 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Зада Әбдікәрімов көшесі №48, Н.Киікбаев атындағы мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қайрат Рысқұлбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Бейбарыс сұлтан көшесі
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/д.
Наужан Дидарбекова көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2,31/А.
Сеңкібай көшесі
Тақ: 1/а, 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 8/а, 8/б, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2.
Жаппар Байбосынұлы көшесі
Тақ: 1/1, 1/2/а, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/б.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Жаппар Байбосынұлы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Мәдімар болыс көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/а, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/а, 2/а/1, 2/а/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Фаик Гаджиев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3, 17/а.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Үшбұлақ көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/а, 14/1, 14/2, 14/а.
Болат Бексұлтанов көшесі

Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Аубакира Шалабаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Жетысу.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Арбатас.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Улица Зербулак.
Нечетное: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24.
Улица Тараз.
Нечетное: 3, 5, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22.
Улица Акбулым.
Нечетное: 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Домалак анна.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Колкайнар.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Саяхат.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 72, 74, 78, 88, 90, 96.
Улица Бостандык.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Азимбека Жанкулиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
Улица Аубакира Кошербаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23.
Четное: 2/а, 2/б, 2/в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 315/а, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/а, 323
№131 избирательный участок.
Место расположения: село Косак, улица Астана №8, основная школа Косак.
Границы: село Косак.
№132 избирательный участок.
Место расположения: село Базарбай, улица Наби Мулдыева №22, средняя школа имени А.Пушкина.
Границы: село Базарбай.
№133 избирательный участок.
Место расположения: село Жакаш, улица Шеке Айтимбетова №44, средняя школа имени А.Суханбаева.
Границы: села Жакаш, Карасу, Кокозек.
№134 избирательный участок.
Место расположения: село Дикан, улица Али Кузенбая №19/а, сельский дом культуры.
Границы: села Дикан, Аймантобе, Женис.
№135 избирательный участок.
Место расположения: село Коктал, улица Сабита Муканова №14, сельский дом культуры.
Границы: село Коктал.
№136 избирательный участок.
Место расположения: село Кокбастау, улица Калмаханбета Курманбайулы №57, средняя школа имени А.Иманова.
Границы: села Кокбастау, Тегистик, Торегелды.
№137 избирательный участок.
Место расположения: село Жанатурмыс, улица Жанбырбая Умиралиева №33/а, средняя школа Жанатурмыс.
Границы: села Жанатурмыс, Жибек жолы, разъезд Кайнар.
№138 избирательный участок.
Место расположения: село Акшолак, улица Тургынбека Сапарбаева №1, средняя школа Акшолак.
Границы: село Акшолак.
№139 избирательный участок.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Әубәкір Шалабаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Жетісу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Арбатас көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Зербұлақ көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24.
Тараз көшесі
Тақ:3, 5, 11, 13, 15, 17.
Жұп:2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22.
Ақбұлым көшесі
Тақ:1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Домалақ ана көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Көлқайнар көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Саяхат көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 72, 74, 78, 88, 90, 96.
Бостандық көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Әзімбек Жанқұлиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
Әубәкір Көшербаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23.
Жұп: 2/а, 2/б, 2/в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 315/а, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/а, 323
№131 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Қосақ ауылы, Астана көшесі №8, Қосақ негізгі мектебі.
Шекаралары: Қосақ ауылы.
№132 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Базарбай ауылы, Наби Мұлдыев көшесі №22, А.Пушкин атындағы орта мектебі.
Шекаралы: Базарбай ауылы.
№133 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жақаш ауылы, Шеке Әйтімбетов көшесі №44, А.Суханбаев атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Жақаш, Қарасу, Көкөзек ауылдары.
№134 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Диқан ауылы, Әлі Күзенбай көшесі №19/а, ауылдық мәдениет үйі
Шекаралары: Диқан, Аймантөбе, Жеңіс ауылдары.
№135 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Көктал ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі №14, ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Көктал ауылы.
№136 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Көкбастау ауылы, Қалмаханбет Құрманбайұлы көшесі №57, А.Иманов атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Көкбастау, Тегістік, Төрегелді ауылдары.
№137 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жаңатұрмыс ауылы, Жаңбырбай Умиралиев көшесі №33/а, Жаңатұрмыс орта мектебі.
Шекаралары: Жаңатұрмыс, Жібек жолы ауылдары, Қайнар разъезді.
№138 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақшолақ ауылы, Тұрғынбек Сапарбаев көшесі №1, Ақшолақ орта мектебі.
Шекаралары: Ақшолақ ауылы.
№139 сайлау учаскесі.

Место расположения: село Бурыл, улица Кумжота №38/2, средняя школа Бурыл.
Границы: село Бурыл
Улица Байзак Датка.
Нечетное: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.
Четное: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
Улица 3иябека Палуанова.
Нечетное: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Улица Бейбитшилик.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.

Орналасқан жері: Бурыл ауылы, Құмжота көшесі №38/2, Бурыл орта мектебі.
Шекаралары: Бурыл ауылы.
Байзақ Датқа көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/у, 1/б, 3/в, 3/б, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 5/1, 5/а, 5/д/2, 5/д/5, 7/б, 7, 9/е, 9, 11, 15, 17, 19, 19/а, 19/б, 19/в, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27/б, 27, 29/б, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31, 31/а, 31/1, 33/а, 33/б, 33/1, 33/2, 33/3, 35, 35/1, 35/б, 35/в, 37, 37/1, 37/а, 37/б, 37/в, 39, 39/1, 39/б, 39/в, 41/а, 41/б, 41, 43/а, 43/г, 43/1, 43/2, 45, 45/а, 47, 49, 51, 51/1, 51/в, 53, 55, 57, 57/2, 57/а, 59, 59/1, 59/а, 59/б, 61, 61/а, 63, 63/1, 63/б, 65, 65/2, 67, 69, 69/1, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77/а, 77, 79, 79/4, 81, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/б, 87/а, 87/б, 87/1, 87/2, 87/4, 89, 89/1, 89/а, 91, 91/а, 93, 95/в, 95, 95/1, 97, 97/1, 101/а, 101, 101/1, 103, 103/1, 105, 105/1, 105/б, 107, 107/1, 109, 109/1, 111, 111/1, 113, 113/а, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127/а, 127, 129, 131/а, 131, 131/1, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153.
Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/д, 2/е, 4/а, 4/б, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/а, 6/б, 8, 8/а, 8/г, 10/б, 10/1, 10/2, 12/а, 12, 14/а, 14, 16, 16/а, 18, 20/а, 20, 22, 24/а, 24, 26, 28/а, 28, 28/1, 30/а, 30, 32, 32/а, 32/б, 34, 34/а, 34/б, 34/2, 36, 36/в, 36/а, 38, 38/а, 38/1, 38/2, 38/в, 40/а, 40/в, 40, 42, 42/б, 42/а, 44/а, 44, 46/д, 46, 48/а, 48, 48/1,48/4, 50, 50/2, 50/в, 50/б, 52, 52/а, 54, 56/а, 56, 56/1, 58/а, 58/б, 58, 58/1, 60, 62/б, 62, 62/а, 64/в, 64, 64/1, 66, 66/в, 70, 72, 74/а, 74/б, 74, 76, 76/а, 80, 82, 84/а, 86, 86/д, 86/г, 86/б, 86/в, 88/1, 88/2, 88/3, 88/б, 90, 90/а, 92, 92/б, 92/а, 94, 94/1, 96, 100, 102, 104, 106, 112, 172.
3иябек Палуанов көшесі:
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,1 03, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 117/а, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110/а, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Бейбітшілік көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103/1.

Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Улица Жастар.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четное: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Улица У.Каримова.
Нечетное: 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Тупик Турара Рыскулова.
Нечетное: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Кумжота.
Нечетное: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
Массив "Коктем".
Нечетное: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Четное: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
№140 избирательный участок.
Место расположения: село Кумжота, микрорайон Талас №18/А, средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Границы: Село Кумжота
Улица Бобек ата.
Нечетное: 1/а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/б, 25/1, 25/2, 27, 35, 39, 41, 51, 57, 57/а.
Четное: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/а, 62/1, 62/2, 68.
Микрорайон Талас и улица Талас.

Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
1, 1/а, 1/б, 1/г, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25/а, 25/г, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/а, 41, 41/а, 41/б, 43, 43/а, 45, 47, 49, 49/а, 51/1, 53/а, 53/1, 53/2, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133/1, 131/а, 133, 133/а, 133/б, 137 .
Жастар көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17/а, 17/б, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 2/а, 2/в, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 112.
Ө.Каримов көшесі
1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 21, 29.
Тұрар Рысқұлов тұйығы
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Құмжота көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 43, 45, 49, 51, 115/1, 167.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 36/а, 38, 38/1, 40/а, 42, 46/1, 44/а, 46/а, 46, 48, 50/а, 52/б, 56, 58, 60, 62.
"Көктем" иіні
Тақ: 1/а, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/а, 19, 21, 23, 25, 27, 33, 35/а, 35/б, 35/в, 35, 37/а, 37, 39, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51/1, 53, 55, 63, 65, 65/а, 65/б, 65/г, 69, 69/а, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 93, 95, 97, 103, 105/а, 109, 113, 117, 123, 125, 125/а, 129, 135, 145.
Жұп: 2, 8/а, 12, 14, 14/а, 18, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 38/а, 42, 42/1, 44, 44/а, 44/б, 46, 46/а, 48, 50, 52, 52/1, 58, 58/1, 58/а, 58/б, 64, 66/1, 66/а, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86/а, 88, 90, 92, 92/а, 94, 100, 100/1, 106, 106/а, 110, 112, 114, 116, 116/1, 118, 120, 124, 126, 128, 132, 140, 140/1, 140/4, 140/в, 140/д, 144.
№140 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Құмжота ауылы, Талас ықшам ауданы №18/А, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі.
Шекаралары: Кұмжота ауылы.
Бөбек ата көшесі
Тақ: 1/а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/б, 25/1, 25/2, 27, 35, 39, 41, 51, 57, 57/а.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/а, 62/1, 62/2, 68.
Талас мөлтек ауданы және Талас көшесі

Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/а, 15, 21, 23, 25, 25/в, 27, 33, 35/б, 35/а, 37, 39, 41.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34/в, 34/б, 34/а, 34/г, 34/1, 34/2, 36/а, 36, 38, 40, 42, 44.
Улица Жамбыла.
Нечетное: 1, 1/а, 3, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 9/а, 11, 11/а, 13, 15, 17, 17/1, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 23/б, 25, 27, 29, 29/а, 29/б, 31, 33, 35, 35/а, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 87.
Четное: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/б, 20/г, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 58/а, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102.
Улица Абая.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 23/5, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 85.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58/а, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/а, 84, 86, 86/а, 88, 92.
Улица Алимана Битаева.
1, 1/1, 3/а, 3/б, 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 43/а.
Улица Алмурза.
1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13/а, 15.
Улица Кунимая Жайлауова.
1, 3, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 17.
Улица Минтая Айтжанова.
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Улица Шырынкул Калматаевой.
1, 1/б, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 19, 21.
Массив "Нур"
Нечетное: 3, 5, 5/а, 9, 11/а, 17, 21, 27/1, 33/а, 39, 51, 53/а, 65, 67, 69, 69/б, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103/а, 103/б, 105, 105/а, 113, 115, 119, 129, 30, 131, 133, 135, 139, 143/г, 143, 145, 147, 151, 159, 161, 165, 167, 169, 169/а, 171, 171/а, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 185/в, 187, 189, 191, 195, 197/а, 199/а, 199, 201, 203, 205, 207, 207/1, 207/4, 207/5, 211, 213, 215, 217, 217/1, 217/2, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231/1, 233, 255/в.
Четное: 2, 4, 8, 12, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 52/д, 56, 60, 66/а, 66, 68, 70, 70/1, 70/б, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 92/2, 94, 96, 100/а, 102/а, 104, 114, 116, 120, 122/б, 124, 126, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 148/а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170/б, 170/в, 172, 174, 176, 182, 186/а, 188, 190, 192, 196/а, 198/а, 200, 200/б, 202, 204, 208/а, 212/а, 212, 216, 218, 218/1, 220, 222, 224/а, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 256.
№141 избирательный участок.
Место расположения: село Абай, улица Жамбыла №4, сельский клуб.
Границы: села Абай, Жанасаз и Актобе.
№142 избирательный участок.
Место расположения: село Мырзатай, улица Амиркулулы Жамансары №6, средняя школа Мырзатай.
Границы: села Мырзатай, Сенкибай.
№143 избирательный участок.
Место расположения: село Жетибай, улица Жамбыл №9/б, сельский клуб.
Границы: села Жетибай, Аккия, Торткол.
№146 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Байзак батыра №123, спортивная школа имени Ж.Ушкемпирова.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Косы батыра.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/а, 15, 21, 23, 25, 25/в, 27, 33, 35/б, 35/а, 37, 39, 41.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/2, 34/в, 34/б, 34/а, 34/г, 34/1, 34/2, 36/а, 36, 38, 40, 42, 44.
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 9/а, 11, 11/а, 13, 15, 17, 17/1, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 23/б, 25, 27, 29, 29/а, 29/б, 31, 33, 35, 35/а, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 87.
Жұп: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/б, 20/г, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 58/а, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70/а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102.
Абай көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 23/5, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 85.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58/а, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/а, 84, 86, 86/а, 88, 92.
Әлиман Битаева көшесі
1, 1/1, 3/а, 3/б, 3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 13, 43/а.
Әлмұрза көшесі
1, 3, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13/а, 15.
Күнімай Жайлауова көшесі.
1, 3, 7, 9, 11, 13, 15/а, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 17.
Мінтай Айтжанова көшесі
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Шырынкүл Қалматаева көшесі
1, 1/б, 1/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 19, 21.
"Нұр" иіні
Тақ: 3, 5, 5/а, 9, 11/а, 17, 21, 27/1, 33/а, 39, 51, 53/а, 65, 67, 69, 69/б, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103/а, 103/б, 105, 105/а, 113, 115, 119, 129, 30, 131, 133, 135, 139, 143/г, 143, 145, 147, 151, 159, 161, 165, 167, 169, 169/а, 171, 171/а, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 185/в, 187, 189, 191, 195, 197/а, 199/а, 199, 201, 203, 205, 207, 207/1, 207/4, 207/5, 211, 213, 215, 217, 217/1, 217/2, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 231/1, 233, 255/в.
Жұп: 2, 4, 8, 12, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 52/д, 56, 60, 66/а, 66, 68, 70, 70/1, 70/б, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 92, 92/2, 94, 96, 100/а, 102/а, 104, 114, 116, 120, 122/б, 124, 126, 130, 132, 134, 140, 142, 144, 146, 148, 148/а, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170/б, 170/в, 172, 174, 176, 182, 186/а, 188, 190, 192, 196/а, 198/а, 200, 200/б, 202, 204, 208/а, 212/а, 212, 216, 218, 218/1, 220, 222, 224/а, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 256.
№141 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Абай ауылы, Жамбыл көшесі №4, ауылдық клубы.
Шекаралары: Абай, Жаңасаз, Ақтөбе ауылдары.
№142 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Мырзатай ауылы, Әмірқұлұлы Жамансары көшесі №6, Мырзатай орта мектебі.
Шекаралары: Мырзатай, Сеңкібай ауылдары.
№143 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Жетібай ауылы, Жамбыл көшесі №9/б, ауылдық клуб.
Шекаралары: Жетібай, Аққия, Төрткөл ауылдары.
№146 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі №123, Ж.Үшкемпіров атындағы спорт мектебі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қосы батыр көшесі

Нечетное: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.
Четное: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
Улица Агадила Суханбаева.
Нечетное: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Четное: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
Улица Александра Нахмановича.
Нечетное: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Четное: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Улица Шекербека Алтаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Тупик Шекербека Алтаева.
1, 3, 5.
Улица Кайрата Сулейменова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25, 27
Четное: 2, 4.
Улица Нуртая Дутбаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Улица Алии Молдагуловой.
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2.
Улица Жумабека Сапаралиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Толе би.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Улица Жаппара Дидарбекулы.

Тақ: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131.
Жұп: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
Ағәділ Суханбаев көшесі
Тақ: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Жұп: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
Александр Нахманович көшесі
Тақ: 21, 21/а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Жұп: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Шекербек Әлтаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Шекербек Әлтаев тұйығы
1, 3, 5.
Қайрат Сүлейменов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25, 27
Жұп: 2, 4.
Нұртай Дүтбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Әлия Молдағұлова көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2.
Жұмабек Сапаралиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Төле би көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Жаппар Дидарбекұлы көшесі

Нечетное: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.
Четное: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Улица Мамбет батыра.
Нечетное: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Четное: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Четное: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Улица Желтоксан.
Нечетное: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четное: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№147 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, улица Мамбет батыра № 27 А, школа-гимназия Сарыкемер.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Нурсалима Мамыраймова.
Нечетное: 1, 3, 5, 11, 15, 17, 17/а, 17/б, 17/в, 19, 21, 23, 31, 33.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/а.
Улица Жидели.
Нечетное: 1, 1/к, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Четное: 1/а, 2/а, 2/б, 2/в, 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/в, 16/е.
Улица Жанаконыс.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четное: 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 18, 20.
Улица Смагула Аблекова.
Нечетное: 1, 3, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 1/г, 7.
Четное: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/8, 10/7, 10/13,10/14, 10/15,10/16, 10/17,10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
Улица Сакена Сейфуллина.
Нечетное: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12, 25/15.
Четное: 2, 2/а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/а, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11.
Улица Ахмета Байтурсынулы.

Тақ: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.
Жұп: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Жұп: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Жұп: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№147 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Мәмбет батыр көшесі № 27 А, Сарыкемер мектеп-гимназиясы.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Нұрсәлім Мамыраймов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 11, 15, 17, 17/а, 17/б, 17/в, 19, 21, 23, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26/а.
Жиделі көшесі
Тақ: 1, 1/к, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Жұп: 1/а, 2/а, 2/б, 2/в, 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 16/б, 16/в, 16/е.
Жаңақоныс көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 18, 20.
Смағұл Әблеков көшесі
Тақ: 1, 3, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 1/г, 7.
Жұп: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/8, 10/7, 10/13,10/14, 10/15,10/16, 10/17,10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
Сәкен Сейфуллин көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12, 25/15.
Жұп: 2, 2/а, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/а, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11.
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі

Нечетное: 1/д, 3, 7/а, 19/а.
Четное: 2, 4, 6, 10/а, 28/в.
Улица Юрия Гагарина.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Улица Сатбая Абдикулулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Улица Рахманкула Медеулова.
Нечетное: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/б, 7/в, 7/г, 7/е, 7/5, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1/а, 35/1, 35/2, 39.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/в, 62.
Улица Торебая Акбозова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четное: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/г, 10/д, 10/ж, 10/м, 10/н, 10/и, 10/с, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Улица Акыртас.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21.
Четное: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22.
Улица Тауелсиздик.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица Карасу.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24.
Улица Достык.
Нечетное: 3, 5, 7, 11, 13, 13/а, 17, 19, 21, 23, 25.
Четное: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Акдала.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Турара Рыскулова.
Нечетное: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Ескара.
Нечетное: 3, 7, 9.
Четное: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Тастобе.
Нечетное: 3, 7, 9.
Четное: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16.
Улица Кызылкайнар.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Елемеса Акбаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№467 избирательный участок.
Место расположения: село Туймекент, улица Динмухаммеда Конаева №16, средняя школа Туймекент.
Границы: село Туймекент.
Улица Мухамеджана Жетибаева.
Нечетное: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.

Тақ: 1/д, 3, 7/а, 19/а.
Жұп: 2, 4, 6, 10/а, 28/в.
Юрий Гагарин көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Сәтбай Әбдіқұлұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Рахманқұл Медеулов көшесі
Тақ: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/б, 7/в, 7/г, 7/е, 7/5, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1/а, 35/1, 35/2, 39.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/в, 62.
Төребай Ақбозов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/г, 10/д, 10/ж, 10/м, 10/н, 10/и, 10/с, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Ақыртас көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22.
Тәуелсіздік көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Қарасу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24.
Достық көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 11, 13, 13/а, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Ақдала көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Тұрар Рысқұлов көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Есқара көшесі
Тақ: 3, 7, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18.
Тастөбе көшесі
Тақ: 3, 7, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16.
Қызылқайнар көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Елемес Ақбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№467 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Түймекент ауылы, Дінмұхаммед Қонаев көшесі №16, Түймекент орта мектебі.
Шекаралары: Түймекент ауылы.
Мұхамеджан Жетібаев көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.

Четное: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Улица Турара Каримбекова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Тупик Коктем.
Нечетное: 1, 3, 5, 9, 13.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Жамбыла.
Нечетное: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 1,1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 50/а, 50/б.
Тупик Ынтымак.
Нечетное: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Улица Турара Рыскулова.
Нечетное: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Четное: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Улица Коныра Богембаева.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 15/а, 17, 17/б, 19, 19/а, 21, 23, 25.
Четное: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Улица Переулок Коныра Богембаева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 15/б
Четное: 2, 4, 4/а, 8, 10, 12,
Улица Агадила Суханбаева.
Нечетное: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Женистин 50-жылдыгы (50-лет Победы).
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Четное: 2, 2/а, 2/б, 4, 8, 10, 12, 14, 16
Улица Карасу.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Четное: 2, 4, 6, 10, 10/а, 12, 14, 16.
Улица Ретронслятор.
Четное: 2, 2/1.
Микрорайон "Самал".

Жұп: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Тұрар Кәрімбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Көктем тұйық көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 9, 13.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 1,1/а, 1/б, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 50/а, 50/б.
Ынтымақ тұйық көшесі
Тақ: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Тұрар Рысқұлов көшесі
Тақ: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Жұп: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Қоңыр Бөгембаев көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/б, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 15/а, 17, 17/б, 19, 19/а, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Қоңыр Бөгембаев бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 15/б
Жұп: 2, 4, 4/а, 8, 10, 12,
Ағәділ Суханбаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Жеңістің 50 жылдығы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Жұп: 2, 2/а, 2/б, 4, 8, 10, 12, 14, 16
Қарасу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 10/а, 12, 14, 16.
Ретронслятор көшесі
Жұп: 2, 2/1.
Самал шағын ауданы

Нечетное: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 1/е, 3, 3/а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/а, 65.
Четное: 2, 4, 6, 8, 12, 12/а, 14, 18, 20, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 60, 64, 66, 66/а.
№468 избирательный участок.
Место расположения: село Бурыл, улица 9-мамыр №13в, сельский клуб.
Границы: село Бурыл
Улица: Белкожа.
Нечетное: 1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Улица Дегенбая Агыбая.
Нечетное: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
Улица Асима Хамдиева.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Четное: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
Улица Сейдуалы Зауырбекулы.
Нечетное: 1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Четное: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80.
Улица 9 Мамыр.
Нечетное: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Четное: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Улица Жанбыршы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.

Тақ: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 1/е, 3, 3/а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/а, 65.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 12, 12/а, 14, 18, 20, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 60, 64, 66, 66/а.
№468 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Бурыл ауылы, 9-мамыр көшесі №13в, ауылдық клуб.
Шекаралары: Бурыл ауылы
Белқожа көшесі:
Тақ:1, 1/а, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 17/г, 17/1, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 51/а, 53, 55, 57, 59, 59/а, 61, 61/а, 63, 65, 65/а, 67, 69, 71, 73, 77, 83/б, 85/а.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 6/а, 6/б, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18/а, 20/а, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110/а, 114, 122, 120/1.
Дегенбай Ағыбай көшесі
Тақ: 1, 3/а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/а, 17/1, 17/3, 17/4, 19, 21, 25, 29, 30, 33, 37, 73.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 20, 20/1, 20/а, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58.
Асим Хамдиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17/а, 17/б, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 10.
Сейдуалы Зауырбекұлы көшесі
Тақ:1, 1/а, 3/в, 5/г, 5, 5/в, 7, 7/а, 9, 13/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 19/а, 19/б, 21, 23, 23/а, 25, 25/б, 25/г, 25/а, 25/е, 29, 31, 33, 35, 39.
Жұп: 2, 2/1, 2/2, 2/а, 2/б, 2/в, 4, 4/а, 6/г, 6, 8, 8/а, 10, 10/а, 10/б, 10/1, 12/а, 14, 16/б, 16/а, 16, 18, 18/а, 20/а, 20, 20/в, 22, 24, 24/г, 26, 26/а, 28, 30, 32, 32/б, 34/а, 34/б, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 80
9 мамыр көшесі:
Тақ: 1, 1/а, 1/б 1/в, 3, 5, 7/а, 7/2, 9/б, 9/1, 9/2, 11, 11/а, 11/б, 11/в, 11/д, 13, 13/а, 13/б, 13/1, 13/2, 15/а, 15/б, 15/в, 17, 19, 21, 23, 23/б, 25, 25/а, 25/б, 25/в, 25/г, 27, 27/а, 27/б, 29/3, 31, 31/1, 37, 43, 45, 47/б, 49, 49/а, 61, 63, 63/а, 65, 67, 67/в, 67/а, 69, 69/а, 71, 73/а, 77, 87, 91, 297.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6/а, 6, 8/1, 8/2, 10, 12, 12/а, 12/1, 14/а, 14/б, 18, 20, 22, 24/а, 24, 28, 28/1, 32, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 60, 64/а, 64/1, 66/а, 66/б, 66/в, 66/5, 68, 68/а, 68/б, 70, 70/в, 78, 100, 296, 300.
Жаңбыршы көшесі
Тақ:1, 3, 5, 7, 9, 9а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97.

Четное: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Улица Бауыржана Момышулы.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Амангелды.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
Массив "Арай".
Нечетное: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Четное: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.
Улица Динмухаммеда Конаева.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Улица Омирзака Каримова.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
№469 избирательный участок.
Место расположения: село Кумжот, улица Кунимая Жайлауовой №15А, детский садик "Балауса".
Границы: село Кумжота
Улица 1 переулок Дангыл ата.

Жұп: 2, 2/1, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/1, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112
Бауыржан Момышұлы көшесі:
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Амангелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/3, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/а, 61, 63, 65/1, 65/2, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89/1, 89/2, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120.
"Арай" иіні
Тақ: 1, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 37/а, 41, 47/а, 49, 59, 63/б, 63, 65, 67, 69/а, 69, 71, 77/1, 85, 87/б, 89, 89/а, 91, 91/а, 93, 93/а, 97/а, 97, 103, 107, 109, 111, 113/а, 117/а, 119, 123, 125, 127/а, 127, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163/а, 171, 173, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195/а, 197, 199, 201, 203, 217, 219, 221/а, 241/а, 241, 241/2, 243, 245, 247, 251/1, 253, 255, 259, 261, 263/а, 263, 271/1, 285, 287/б, 291, 293, 299, 303/а, 305/б, 305, 307.
Жұп: 4, 6, 6/а, 8, 10, 14/а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 44, 48/а, 48, 50, 52, 62, 66, 68, 70, 72, 76/1, 76/2, 78/а, 84, 86, 88/1, 90/а, 90/в, 94, 96/б, 96/а, 98, 98/а, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 152, 156, 158, 160, 172, 174, 176, 180, 186, 190, 192, 196, 196/а, 200, 202, 204/б, 210, 212, 216, 248, 252, 254, 256, 258/а, 264, 268, 272, 274, 276/а, 280/а, 292, 294, 308.
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/а, 86, 88, 90, 92, 94, 94/1, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112.
Өмірзақ Каримов көшесі
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 1812, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
№469 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Құмжота ауылы, Күнімай Жайлауова көшесі №15А, "Балауса" бөбекжай бақшасы.
Шекаралары: Құмжота ауылы
1-бұрылыс Даңғыл ата көшесі

1, 2, 3/а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 14/а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 29/а, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40.
Улица Дангыл ата.
Нечетное: 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 13/а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95/а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 111/а.
Четное: 2/а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 52/б, 54, 56, 58, 58/а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102/а, 102.
Улица Жолдыбай ата.
Нечетное: 1, 3, 3/а, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 11, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/а, 55, 57, 59, 63/а, 63, 65, 67, 69/а.
Четное: 2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Улица Жайдарбека Бузаубакова.
Нечетное: 1, 1/1, 1/б, 3/1, 5, 5/а, 5/б, 5/в, 9, 13, 15/а, 15, 17, 19, 23, 23/1, 25, 25/а, 27, 29, 29/а, 31, 31/а, 33, 39, 49.
Четное: 2, 4, 8, 10, 10/б, 10/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/б, 20, 20/а, 30, 30/а, 34, 36, 38, 40, 42.
Улица 1 переулок Жайдарбека Бузаубакова.
1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 23, 24, 25
Улица 2 переулок Жайдарбека Бузаубакова.
1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 16/1
Улица Мухтара Ауезова.
Нечетное: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/а, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/7, 23/8, 23/9, 25/б, 25/а, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 27, 29, 31/а, 31, 33, 37, 57, 63/1, 63/2.
Четное: 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/а, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Улица Алимана Битаева.
2, 2/а, 2/б, 4/а, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/б, 42, 42/а, 42/1, 42/3, 42/4.
Улица Алмурза.
2, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12.
Улица Кунимай Жайлауовой.
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Минтая Айтжанова.
2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а
Улица Шырынкул Калматаевой.
2, 2/а, 2/в, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 14, 16, 18/а, 18, 20, 22.
№470 избирательный участок.
Место расположения: село Байзак, улица Жусипбека Аймауытова №170, школа-лицей №4.
Границы: село Байзак, улицы Акбулак, Ауданбая Жамалова, Талас, Торткол и Туран.
Улица Абдуали Доненбаева.

1, 2, 3/а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 14/а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 29/а, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40.
Даңғыл ата көшесі
Тақ: 1/в, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11, 13/а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/1, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/а, 79, 81, 83, 83/1, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95/а, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111, 111/а.
Жұп: 2/а, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 52/б, 54, 56, 58, 58/а, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102/а, 102.
Жолдыбай ата көшесі
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 5/а, 7, 7/а, 9, 11, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/а, 55, 57, 59, 63/а, 63, 65, 67, 69/а.
Жұп: 2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80.
Жайдарбек Бұзаубақов көшесі:
Тақ: 1, 1/1, 1/б, 3/1, 5, 5/а, 5/б, 5/в, 9, 13, 15/а, 15, 17, 19, 23, 23/1, 25, 25/а, 27, 29, 29/а, 31, 31/а, 33, 39, 49
Жұп: 2, 4, 8, 10, 10/б, 10/а, 14, 16, 18, 18/а, 18/б, 20, 20/а, 30, 30/а, 34, 36, 38, 40, 42.
1-бұрылыс Жайдарбек Бұзаубақов көшесі
1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 23, 24, 25
2-бұрылыс Жайдарбек Бұзаубақов көшесі
1,2,3,4,7,8,9,16/1,
Мұхтар Әуезов көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/а, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/7, 23/8, 23/9, 25/б, 25/а, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 27, 29, 31/а, 31, 33, 37, 57, 63/1, 63/2.
Жұп: 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/а, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.
Әлиман Битаева көшесі
2, 2/а, 2/б, 4/а, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/б, 42, 42/а, 42/1, 42/3, 42/4.
Әлмұрза көшесі
2, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12.
Күнімай Жайлауова көшесі.
2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12.
Мінтай Айтжанова көшесі:
2, 4, 6, 6/а, 8, 8/а
Шырынкүл Қалматаева көшесі
2, 2/а, 2/в, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 14, 16, 18/а, 18, 20, 22.
№470 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Байзақ ауылы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі №170, №4 мектеп-лицейі
Шекаралары: Байзақ ауылы, Ақбұлақ, Ауданбай Жамалов, Талас, Төрткөл, Тұран көшелері.
Әбдуәлі Дөненбаев көшесі

Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Рахмана Рустемова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39,41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Улица Жусипбека Аймауытова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Улица Торегелды.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, , 45, 47, 49, 51, 53, 54/а, 54/б.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/а, 54/б.
село Ботамойнак.
Улицы Сыдыка Абланова, Зукура Жумабекова, Мамбет батыра, Абдикерима Койайдарова.
№523 избирательный участок.
Место расположения: село Сарыкемер, учетный квартал 003, Комфортная школа №7.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Байдибек баба.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Улица Переулок Байдибек баба.
Нечетное: 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 49/а, 53, 63, 65, 71, 73, 77, 83, 85, 85/а, 91, 93, 93/а, 95, 97, 99, 83/а, 27, 101/а, 103, 105, 107, 109, 113, 117, 131
Четное: 2 ,4, 6, 8, 12, 12/а, 12/г, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30/а, 36, 38,40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, 110, 112, 118,
Улица 1 переулок Байдибек баба.
22, 24, 25, 74
Улица Райымбек батыра.
Нечетное: 1, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четное: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Наурыз.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Рахман Рүстемов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39,41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64.
Жүсіпбек Аймауытов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Төрегелді көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, , 45, 47, 49, 51, 53, 54/а, 54/б.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/а, 54/б.
Ботамойнақ ауылы:
Сыдық Абланов, Зүкүр Жұмабеков, Мәмбет батыр, Әбдікерім Қойайдаров көшелері.
№523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыкемер ауылы, Есептік квартал 003, Жайлы мектеп №7
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Бәйдібек баба көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Бәйдібек баба бұрылысы
Тақ: 15, 15/а, 17, 19, 21, 23, 27, 33, 37, 47, 49/а, 53, 63, 65, 71, 73, 77, 83, 85, 85/а, 91, 93, 93/а, 95, 97, 99, 83/а, 27, 101/а, 103, 105, 107, 109, 113, 117, 131
Жұп: 2 ,4, 6, 8, 12, 12/а, 12/г, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30/а, 36, 38,40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, 110, 112, 118,
1- бұрылыс Бәйдібек баба көшесі
22, 24, 25, 74
Райымбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Наурыз көшесі

Четное: 2, 4 ,6, 6/а, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20.
Улица Жумана Баянова.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Улица Байзак батыра.
Нечетное: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29.
Четное: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2
Улица Динмухаммеда Конаева.
Нечетное: 1, 1/а, 1/в, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а
Четное: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Улица Томирис
Нечетное: 1, 3, 3/а, 5, 7, 11.
Четное: 2, 4, 6, 8, 10.
Микрорайон "Әл-Фараби".
Улицы Водокачка-1, Водокачка-2.

Жұп: 2, 4 ,6, 6/а, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20.
Жұман Баянов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21/а, 23, 25, 27, 29
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2
Дінмұхаммед Қонаев көшесі
Тақ: 1, 1/а, 1/в, 3, 3/а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Томирис көшесі
Тақ: 1, 3, 3/а, 5, 7, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Әл-Фараби мөлтек ауданы
Водокачка көшесі 1, Водокачка 2