Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 13 августа 2025 года № 1901
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 13 тамыздағы № 1901 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз от 7 декабря 2023 года № 4742 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Тараз М.Оспанбекова.

1. Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тараз қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 4742 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысы М.Оспанбековке жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Н. Исабеков
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 13 августа 2025 года №1901
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Тараз
Места размещения агитационных печатных материалов
1
район Жібек жолы, улица Рафинадная, 3"Б", щит с левой стороны от здания супермаркета "Firkan"
2
район Жібек жолы, улица Айтбека Байкоразова, 90"А", щит перед зданием мечети "Тектурмас"
3

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Н. Исабеков
Тараз қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 13 тамыздағы
№1901 қаулысына қосымша
Тараз қаласының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жібек жолы ауданы, Рафинад көшесі, 3"Б", "Firkan" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
2
Жібек жолы ауданы, Айтбек Байқоразов көшесі, 90"А", "Тектұрмас" мешіті ғимаратының алдындағы қалқан
3

район Жібек жолы, улица Солнечная, 2, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
4
район Жібек жолы, улица Жибек жолы, 11"А", щит перед зданием медицинской лаборатории "Invivo"
5
район Жібек жолы, улица Мухамеджана Тынышбаева, 28"Б", щит с правой стороны от здания продуктового магазина "У дяди Вити"
6
район Жібек жолы, улица Байзака Пирманова, 112, щит с правой стороны от здания супермаркета "КОРЗИНКА"
7
район Жібек жолы, улица Газиза Лукманова, 61, щит перед зданием продуктового магазина "Бейбит"
8
район Жібек жолы, 2-проезд Газиза Лукманова, 2, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
9
район Жібек жолы, улица Целиноградская, 2"Б", щит с левой стороны от здания супермаркета "Firkan"
10
район Жібек жолы, микрорайон Колтоган, улица Шамшырак, 18, щит с правой стороны от здания мечети "Усмонжон баба"
11
район Жібек жолы, микрорайон Кумшагал, улица Аксарай, 1, щит с левой стороны от административного здания
12
район Жібек жолы, микрорайон Кумшагал, улица Ордабасы, 1"Г", щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
13
район Жібек жолы, микрорайон Шолдала, улица Кумшагалская, 4, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
14
район Жібек жолы, улица Желтовского, 1"А", щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А.Молдагуловой отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
15
район Жібек жолы, микрорайон "Алатау", 53, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 48 имени Т.Рыскулова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
16
район Жібек жолы, улица Байзак батыра, 257, щит перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "СМП-306"
17
район Жібек жолы, улица Ивана Крылова, 1, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
18
район Әулиеата, улица Привокзальная, 1, щит с правой стороны от здания филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки" - "Жамбылское отделение ГП"
19

Жібек жолы ауданы, Солнечный көшесі, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
4
Жібек жолы ауданы, Жібек жолы көшесі, 11"А", "Invivo" медициналық зертханасы ғимаратының алдындағы қалқан
5
Жібек жолы ауданы, Мұхамеджан Тынышбаев көшесі, 28"Б", "У дяди Вити" азық-түлік дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
6
Жібек жолы ауданы, Байзақ Пірманов көшесі, 112, "КОРЗИНКА" супермаркеті ғимаратының оң жағындағы қалқан
7
Жібек жолы ауданы, Ғазиз Лұқманов көшесі, 61, "Бейбіт" азық-түлік дүкені ғимаратының алдындағы қалқан
8
Жібек жолы ауданы, Ғазиз Лұқманов 2-өтпе жолы, 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
9
Жібек жолы ауданы, Целиноград көшесі, 2"Б", "Firkan" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
10
Жібек жолы ауданы, Көлтоған шағын ауданы, Шамшырақ көшесі, 18, "Усмонжон баба" мешіті ғимаратының оң жағындағы қалқан
11
Жібек жолы ауданы, Құмшағал шағын ауданы, Ақсарай көшесі, 1, әкімшілік ғимаратының сол жағындағы қалқан
12
Жібек жолы ауданы, Құмшағал шағын ауданы, Ордабасы көшесі, 1"Г", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
13
Жібек жолы ауданы, Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі, 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
14
Жібек жолы ауданы, Желтовский көшесі, 1"А", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
15
Жібек жолы ауданы, "Алатау" шағын ауданы, 53, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
16
Жібек жолы ауданы, Байзақ батыр көшесі, 257, "СМП-306" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы қалқан
17
Жібек жолы ауданы, Иван Крылов көшесі, 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
18
Әулиеата ауданы, Привокзальный көшесі, 1, "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің - "ЖТ Жамбыл бөлімшесі" филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
19

район Әулиеата, улица Байзак батыра, 166, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Гимназия № 24 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
20
район Әулиеата, улица Маншук Маметовой, 9, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М.Ауэзова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
21
район Әулиеата, улица Сыпатай батыра, 2, щит перед зданием торгового центра "Grand Bazaar"
22
район Әулиеата, улица Мамбет батыра, 2/8, щит перед центральным входом базара "Ауыл-Береке"
23
район Әулиеата, проспект Абая, 103"А", щит с правой стороны от здания торгового центра "Mechta.kz"
24
район Әулиеата, проспект Жамбыла, 75"А", щит с левой стороны от здания дома Студентов учреждения "Международный Таразский университет имени Шерхана Муртазы"
25
район Жібек жолы, массив "Карасай", улица Тлемис акына, 19, щит с левой стороны от здания продуктового магазина "Кораз"
26
район Әулиеата, жилой массив Родничок 1, улица Кулагер, 7, щит с левой стороны от здания продуктового магазина "Нурислам"
27
район Әулиеата, проспект Жамбыла, 10, щит перед зданием строительного магазина "Темир"
28
район Әулиеата, улица Кенена Азербаева, 154, щит с левой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
29
район Әулиеата, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова, 82, щит с правой стороны от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
30
район Әулиеата, микрорайон "Ұлы Дала", 28, щит с левой стороны от здания социального магазина
31
район Әулиеата, улица Каныша Сатпаева, 5"А", щит с левой стороны от здания оптомаркета "КОРЗИНКА"
32
район Әулиеата, улица Асанбая Аскарова, 217"Б", щит с левой стороны от здания супермаркета "ВКУСНАЯ КОРЗИНКА"
33
район Әулиеата, улица Мәңгілік Ел, 1"Б", щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной перинатальный центр управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
34
район Әулиеата, улица Шерхана Муртазы, 153, щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
35
район Әулиеата, улица Рысбек батыра, 13"А", щит с левой стороны от здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
36

Әулиеата ауданы, Байзақ батыр көшесі, 166, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 24 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
20
Әулиеата ауданы, Мәншүк Мәметова көшесі, 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Әуезов атындағы № 33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
21
Әулиеата ауданы, Сыпатай батыр көшеcі, 2, "Grand Bazaar" сауда орталығы ғимаратының алдындағы қалқан
22
Әулиеата ауданы, Мәмбет батыр көшесі, 2/8, "Ауыл-Береке" базары орталық кіреберісінің алдындағы қалқан
23
Әулиеата ауданы, Абай даңғылы, 103"А", "Mechta.kz" сауда орталығы ғимаратының оң жағындағы қалқан
24
Әулиеата ауданы, Жамбыл даңғылы, 75"А", "Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз университеті" мекемесінің Студенттер үйі ғимаратының сол жағындағы қалқан
25
Жібек жолы ауданы, "Қарасай" алабы, Тілеміс ақын көшесі, 19, "Қораз" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағындағы қалқан
26
Әулиеата ауданы, Родничок 1 тұрғын үй алабы, Құлагер көшесі, 7, "Нұрислам" азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағындағы қалқан
27
Әулиеата ауданы, Жамбыл даңғылы, 10, "Темір" құрылыс дүкені ғимаратының алдындағы қалқан
28
Әулиеата ауданы, Кенен Әзірбаев көшесі, 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
29
Әулиеата ауданы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі, 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
30
Әулиеата ауданы, "Ұлы Дала" шағын ауданы, 28, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
31
Әулиеата ауданы, Қаныш Сәтбаев көшесі, 5"А", "КОРЗИНКА" оптомаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
32
Әулиеата ауданы, Асанбай Асқаров көшесі, 217"Б", "ВКУСНАЯ КОРЗИНКА" супермаркеті ғимаратының сол жағындағы қалқан
33
Әулиеата ауданы, Мәңгілік Ел көшесі, 1"Б", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық перинаталдық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
34
Әулиеата ауданы, Шерхан Мұртаза көшесі, 153, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
35
Әулиеата ауданы, Рысбек батыр көшесі, 13"А", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы № 5 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының сол жағындағы қалқан
36

район Әулиеата, проспект Толе би, 198"А", щит с правой стороны от здания Специализированного отдела № 1 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
37
район Әулиеата, улица Ыбырайыма Сулейменова, 6, щит с правой стороны от здания Жамбылского областного филиала акционерного общества "Республиканская Телерадиокорпорация "Казахстан"
38
район Әулиеата, улица Колбасшы Койгельды, 158"А", щит с правой стороны от здания Специализированного отдела № 2 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Жамбылской области
39
район Әулиеата, проспект Абая, 130, щит с правой стороны от здания магазина "KIMEX"
40
район Әулиеата, проспект Жамбыла, 145, щит с правой стороны от здания Жамбылского областного филиала № 169900 акционерного общества "Народный Банк Казахстана"
41
район Жібек жолы, микрорайон "Талас", 16, щит с правой стороны от продуктового магазина "Руслан"
42
район Әулиеата, микрорайон "Салтанат", 31"Д", щит с правой стороны от здания торгового дома "Салтанат"
43
район Жібек жолы, улица Мухамеда Хайдара Дулати, щит с правой стороны дома 171
44
район Әулиеата, микрорайон "Самал", 12, щит с правой стороны от салона красоты "Тумар"
45
район Әулиеата, микрорайон "Самал", 46, щит с левой стороны от здания торгового дома "Сафият"
46
район Әулиеата, микрорайон "Мынбулак", 7, щит с правой стороны от здания Жамбылского филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Almaz Medical Group"
47
район Әулиеата, улица Дмитрия Шостаковича, щит с левой стороны от входа в парк Здоровья
48
район Әулиеата, микрорайон "Аса", 36"Б", щит с левой стороны от здания торгового центра "Султан"
49
район Әулиеата, улица Турара Рыскулова, 1, щит с левой стороны от здания торгового центра "ИРС"
50
район Әулиеата, пересечение улиц Турара Рыскулова и Каратая Турысова, микрорайон "Каратау", щит с левой стороны дома 41
51
район Әулиеата, микрорайон "Каратау", щит перед домом 6
52
район Әулиеата, щит на пересечении улиц Бауыржан Момышулы и Тауке хана
53
район Әулиеата, улица Шымкент, 22, щит с левой стороны от здания филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан по Жамбылской области
54
район Әулиеата, улица Нурлана Абишева, щит перед домом 169
55
район Жібек жолы, микрорайон "Арай-2", щит с левой стороны от здания социального магазина
56
район Жібек жолы, микрорайон "Байтерек", щит с левой стороны от здания социального магазина
57
район Әулиеата, массив "Кызыл жулдыз", улица Канымкыза Тортаевой, 70"А", щит с левой стороны от здания дома культуры массива "Кызыл жулдыз" государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз"
58
район Жібек жолы, массив "Талас", улица Достык, 17"А", щит с правой стороны от здания магазина "Расул"
59

Әулиеата ауданы, Төле би даңғылы, 198"А", "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Мамандандырылған № 1 халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағындағы қалқан
37
Әулиеата ауданы, Ыбырайым Сүлейменов көшесі, 6, "Қазақстан" Республикалық Телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының Жамбыл облыстық филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
38
Әулиеата ауданы, Қолбасшы Қойгелді көшесі, 158"А", "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Мамандандырылған № 2 халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының оң жағындағы қалқан
39
Әулиеата ауданы, Абай даңғылы, 130, "KIMEX" дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
40
Әулиеата ауданы, Жамбыл даңғылы, 145, "Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамының № 169900 Жамбыл облыстық филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
41
Жібек жолы ауданы, "Талас" шағын ауданы, 16, "Руслан" азық-түлік дүкенінің оң жағындағы қалқан
42
Әулиеата ауданы, "Салтанат" шағын ауданы, 31"Д", "Салтанат" сауда үйі ғимаратының оң жағындағы қалқан
43
Жібек жолы ауданы, Мұхамед Хайдар Дулати көшесі, 171 үйдің оң жағындағы қалқан
44
Әулиеата ауданы, "Самал" шағын ауданы, 12, "Тұмар" сұлулық салонының оң жағындағы қалқан
45
Әулиеата ауданы, "Самал" шағын ауданы, 46, "Сафият" сауда үйі ғимаратының сол жағындағы қалқан
46
Әулиеата ауданы, "Мыңбұлақ" шағын ауданы, 7, "Almaz Medical Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жамбыл филиалы ғимаратының оң жағындағы қалқан
47
Әулиеата ауданы, Дмитрий Шостакович көшесі, Денсаулық саябағына кіреберістің сол жағындағы қалқан
48
Әулиеата ауданы, "Аса" шағын ауданы, 36"Б", "Сұлтан" сауда орталығы ғимаратының сол жағындағы қалқан
49
Әулиеата ауданы, Тұрар Рысқұлов көшесі, 1, "ИРС" сауда орталығы ғимаратының сол жағындағы қалқан
50
Әулиеата ауданы, Тұрар Рысқұлов және Қаратай Тұрысов көшелерінің қиылысы, "Қаратау" шағын ауданы, 41 үйдің сол жағындағы қалқан
51
Әулиеата ауданы, "Қаратау" шағын ауданы, 6 үйдің алдындағы қалқан
52
Әулиеата ауданы, Бауыржан Момышұлы және Тәуке хан көшелерінің қиылысындағы қалқан
53
Әулиеата ауданы, Шымкент көшесі, 22, Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалы ғимаратының сол жағындағы қалқан
54
Әулиеата ауданы, Нұрлан Әбішев көшесі, 169 үйдің алдындағы қалқан
55
Жібек жолы ауданы, "Арай-2" шағын ауданы, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
56
Жібек жолы ауданы, "Бәйтерек" шағын ауданы, Әлеуметтік дүкен ғимаратының сол жағындағы қалқан
57
Әулиеата ауданы, "Қызыл жұлдыз" алабы, Қанымқыз Тортаева көшесі, 70"А", "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қызыл жұлдыз" алабындағы мәдениет үйі ғимаратының сол жағындағы қалқан
58
Жібек жолы ауданы, "Талас" алабы, Достық көшесi, 17"А", "Расул" дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
59

район Жібек жолы, массив "Талас", улица Барысхан, 55, щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта массива "Талас" государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №7 управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
60
район Жібек жолы, массив "Акбулым", улица Дербис Болыса, 33"В", щит с левой стороны от здания отделения почтовой связи Акбулым
61
район Жібек жолы, массив "Жалпактобе", улица Болашак, 10, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Валерия Чкалова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
62
район Жібек жолы, массив "Жалпактобе", улица Жалпактобе, 161"Д", щит перед зданием дома культуры имени Шамши Калдаякова массива "Жалпактобе" государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз"
63
район Жібек жолы, массив "Турксиб", щит на пересечении улиц Рустембека Рустемова и Карамолда Калдыбекулы
64
район Жібек жолы, массив "Сулутор", улица Куттыбека Пиримкулова, 12"Б", щит перед зданием отделения почтовой связи Сулутор
65
район Әулиеата, массив "Бектобе", улица Жамбыла, 119, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангелди отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
66
район Әулиеата, массив "Кызылшарык", улица Жамбыла, щит перед домом 140
67
район Әулиеата, массив "Шайкорык", улица Райымбая Момбаева, 11, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа Шайкорык отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"
68
район Әулиеата, массив "Шайкорык", улица Сихымбай баба, 22, щит перед зданием дома культуры массива "Шайкорык" государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз"
69
район Әулиеата, массив "Коныртобе", улица Киши Бурыл, 12"А", перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа Коныртобе отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области"

Жібек жолы ауданы, "Талас" алабы, Барысхан көшесі, 55, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы №7 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекетік коммуналдық кәсіпорнының "Талас" алабындағы фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының алдындағы қалқан
60
Жібек жолы ауданы, "Ақбұлым" алабы, Дербіс болыс көшесі, 33"В", Ақбұлым почталық байланыс бөлімшесі ғимаратының сол жағындағы қалқан
61
Жібек жолы ауданы, "Жалпақтөбе" алабы, Болашақ көшесі, 10, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Валерий Чкалов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
62
Жібек жолы ауданы, "Жалпақтөбе" алабы, Жалпақтөбе көшесі, 161"Д", "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жалпақтөбе" алабындағы Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі ғимаратының алдындағы қалқан
63
Жібек жолы ауданы, "Түрксіб" алабы, Рүстембек Рүстемов және Қарамолда Қалдыбекұлы көшелерінің қиылысындағы қалқан
64
Жібек жолы ауданы, "Сұлутөр" алабы, Құттыбек Пірімқұлов көшесі, 12"Б", Сұлутөр почталық байланыс бөлімшесі ғимаратының алдындағы қалқан
65
Әулиеата ауданы, "Бектөбе" алабы, Жамбыл көшесі, 119, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
66
Әулиеата ауданы, "Қызылшарық" алабы, Жамбыл көшесі, 140 үйдің алдындағы қалқан
67
Әулиеата ауданы, "Шайқорық" алабы, Райымбай Момбаев көшесі, 11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Шайқорық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
68
Әулиеата ауданы, "Шайқорық" алабы, Сихымбай баба көшесі, 22, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Шайқорық" алабындағы мәдениет үйі ғимаратының алдындағы қалқан
69
Әулиеата ауданы, "Қоңыртөбе" алабы, Кіші Бурыл көшесі, 12"А", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Қоңыртөбе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан