Об утверждении списка сел, поселков, сельских округов на территории Жамбылской области в которых работодатели планируют строить арендные жилища
Решение маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2025 года № 29-12
В соответствии с подпунктом 2-12 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении" Республики Казахстан и приказа № 4 министра Промышленности и строительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования затрат работодателей, построивших арендное жилище в селе, поселке, сельском округе" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить список сел, поселков, сельских округов на территории Жамбылской области в которых работодатели планируют строить арендные жилища согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии, промышленности, строительства, природных ресурсов, агропромышленности и предпринимательства.
Председатель областного маслихата А. Нуралиев
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от "12" декабря 2025 года №29-12
Список сел, поселков, сельских округов на территории Жамбылской области в которых работодатели планируют строить арендные жилища Байзакский район
1. село Косак
2. село Кокбастау
3. село Базарбай
4. село Торегелди
5. село Дихан
6. село Аймантобе
7. село Женис
8. село Жетибай
9. село Аккия
10. село Тортколь
11. село Жибек жолы
12. станция Акшолак
13. село Жанатурмыс
14. село Кайнар
15. село Кенес
16. село Мырзатай
17. село Дихан
18. село Сенкибай
19. село Жакаш
20. село Кокозек
21. село Косы батыр
22. село Абай
23. село Актобе
24. село Жанасаз
25. село Тегистик
26. село Сарыбарак
27. село Шахан
28. село Туймекент
29. село Акжар
30. село Мадимар
Жамбылский район
31. село Рахат
32. село Каратау
33. село Аулиеколь
34. село Бирлесу-Енбек
35. село Шокай
36. село Ерназар
37. село Тастобе
38. село Енбек
39. село Жамбыл
40. село Колькайнар
41. село Каракемер
42. село Қумтиын
43. село Сенгирбай
44. село Орнек
45. село Жума
46. село Ашыбулак
47. село Шайдана
48. село Тогызтарау
49. село Жанаоткель
50. село Кумсуат
Жуалинский район
51. село Кайрат
52. село Дихан
53. село Байтерек
54. село Жанаталап
55. станция Куркиреусу
56. село Актоган
57. село Қарабастау
58. село Дарбаза
59. село Жылыбулак
60. село Абдыкадыр
61. село Кольтоган
62. село Ертай
63. село Рысбек батыр
64. село Нурлыкент
65. рзд Казбастау
66. село Туктибай
67. село Карикорган
68. село Коныртобе
69. село Космурат

Жамбыл облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімін бекіту туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 29-12 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-12 тармағына және Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің "Ауылда, кентте, ауылдық округте жалға берілетін тұрғынжай салған жұмыс берушілердің шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 4 бұйрығына сәйкес Жамбыл облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау облыстық мәслихатының экология, өнеркәсіп, құрылыс, табиғи ресурстар, агроөнеркәсіпті және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Облыстық мәслихат төрағасы А.Нұралиев
Жамбыл облыстық мәслихатының
2025 жылғы "29 " желтоқсандағы
№29-12 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімі Байзақ ауданы
1. Қосақ ауылы
2. Көкбастау ауылы
3. Базарбай ауылы
4. Төрегелді ауылы
5. Дихан ауылы
6. Аймантөбе ауылы
7. Жеңіс ауылы
8. Жетібай ауылы
9. Аққия ауылы
10. Төрткүл ауылы
11. Жібек жолы ауылы
12. Ақшолақ станциясы
13. Жаңатұрмыс ауылы
14. Қайнар разъезд
15. Кеңес ауылы
16. Мырзатай ауылы
17. Дихан ауылы
18. Сеңкібай ауылы
19. Жақаш ауылы
20. Көкөзек ауылы
21. Қосы батыр ауылы
22. Абай ауылы
23. Ақтөбе ауылы
24. Жаңасаз ауылы
25. Тегістік ауылы
26. Сарыбарақ ауылы
27. Шахан ауылы
28. Түймекент ауылы
29. Ақжар ауылы
30. Мәдімар ауылы
Жамбыл ауданы
31. Рахат ауылы
32. Қаратау ауылы
33. Әулиекөл ауылы
34. Бірлесу-Еңбек ауылы
35. Шоқай ауылы
36. Ерназар ауылы
37. Тастөбе ауылы
38. Еңбек ауылы
39. Жамбыл ауылы
40. Көлқайнар ауылы
41. Қаракемер ауылы
42. Құмтиын ауылы
43. Сеңгірбай ауылы
44. Өрнек ауылы
45. Жұма ауылы
46. Ашыбұлақ ауылы
47. Шайдана ауылы
48. Тоғызтарау ауылы
49. Жаңаөткел ауылы
50. Құмсуат ауылы
Жуалы ауданы
51. Қайрат ауылы
52. Дихан ауылы
53. Байтерек ауылы
54. Жаңаталап ауылы
55. Күркіреусу станция
56. Ақтоған ауылы
57. Қарабастау ауылы
58. Дарбаза ауылы
59. Жылыбулақ ауылы
60. Абдыкадыр ауылы
61. Көлтоған ауылы
62. Ертай ауылы
63. Рысбек батыр ауылы
64. Нұрлыкент ауылы
65. Қазбастау рзд
66. Түктібай ауылы
67. Кәріқорған ауылы
68. Қоңыртөбе ауылы
69. Қосмұрат ауылы

70. село Майбулак
71. село Тасбастау
72. село Шынбулак
73. село Бакалы
74. село Коктобе
75. село Косболтек
76. село Куренбель
77. село Каратас
78. село Карасаз
79. село Акбастау
80. село Журымбай
81. село Карасу
82. село Коктас
83. село Кошкарата
84. село Актасты
85. село Кызтоган
86. село Шакпаката
87. село Таттибай Дуйсебай
88. село Амансай
89. станция Шакпак
90. село Ынтымак
91. село Кызыларык
92. село Актобе
93. село Алатау
94. станция Сырым
95. село Терис-Ашыбулак
96. село Кольбастау
97. село Талапты
98. село Терис
Кордайский район
99. село Алга
100. село Кокадыр
101. село Музбель
102. село Аухатты
103. село Кызылсай
104. село Байтерек
105. село Беткайнар
106. село Соганды
107. село Жамбыл
108. село Жанатурмыс
109. село Кенен
110. село Какпатас
111. село Бериктас
112. село Каракемер
113. село Керу
114. село имени Карасай батыра
115. село Енбек
116. село Карасу
117. село Отеген
118. село Алжан ана
119. село Масанчи
120. село Кунбатыс 1
121. село Кунбатыс 2
122. село Ногайбай
123. село Сарыбастау
124. село Шарбакты
125. село Отар
126. разъезд Анрахай
127. разъезд Бел
128. село Гвардейский
129. село Сарыбулак
130. село Кайнар
131. село Сортобе
132. село Булар батыр
133. село Степное
134. село Калгута
135. село Арал
136. село Сулутор
137. село Коктобе
138. село Улкен Сулутор
Турар Рысқуловский район
139. село Каракат
140. село Шенгер
141. село Енбекши
142. село Кокарык
143. село Акыртобе
144. село Малдыбай
145. село Жанатурмыс
146. село Каменка
147. село Жалпаксаз
148. село Казах
149. село Тасшолак
150. село Кокдонен
151. село Жаксылык
152. станция Қумарык
153. село Корагаты
154. село Мамыртобе
155. село Тайкудык
156. село Когершин
157. село Косапан
158. село Кайынды
159. село Согети
160. село Мамай
161. село Қумарык
162. село Алгабас
163. село Каракемер
164. село имени Рахым Сәбденова
165. село Байтели
166. село Кызылшаруа
167. село Қулан
168. село имени Динмухамед Конаева
169. село Абилкайыр
170. село Орнек
171. село имени Абжапар Жылкышиева
172. село Жарлысу
173. село именм Салимбай Прманов
174. село Сункайты
175. село Теренозек
176. село Кокарык
177. село Шолак-Кайынды
Меркенский район
178. санатория Мерке
179. село Акермен
180. село Аккөз-Кайнар
181. село Алтынарык
182. село Кентай
183. село Атоган
184. село Казакдихан
185. село Жамбыл
186. село имени Турлыбай батыр
187. село Жемис-жидек
188. село Талдыбулак
189. село Костоган
190. село Кызылсай
191. село Мынказан
192. село Кенес
193. село Жаугаш батыр
194. село Андас батыр
195. село Аралкыпшак
196. село Гранитогорск

70. Майбұлақ ауылы
71. Тасбастау ауылы
72. Шынбұлақ ауылы
73. Бақалы ауылы
74. Коктөбе ауылы
75. Қосбөлтек ауылы
76. Күреңбел ауылы
77. Қаратас ауылы
78. Қарасаз ауылы
79. Ақбастау ауылы
80. Жұрымбай ауылы
81. Қарасу ауылы
82. Көктас ауылы
83. Қошқарата ауылы
84. Ақтасты ауылы
85. Қызтоған ауылы
86. Шақпақата ауылы
87. Тәттібай Дүйсебай ауылы
88. Амансай ауылы
89. Шақпақ станциясы
90. Ынтымақ ауылы
91. Қызыларық ауылы
92. Ақтөбе ауылы
93. Алатау ауылы
94. Сырым станциясы
95. Теріс-Ашыбұлақ ауылы
96. Көлбастау ауылы
97. Талапты ауылы
98. Теріс ауылы
Қордай ауданы
99. Алға ауылы
100. Көкадыр ауылы
101. Мұзбел ауылы
102. Ауқатты ауылы
103. Қызылсай ауылы
104. Бәйтерек ауылы
105. Бетқайнар ауылы
106. Соғанды ауылы
107. Жамбыл ауылы
108. Жанатұрмыс ауылы
109. Кенен ауылы
110. Қақпатас ауылы
111. Беріктас ауылы
112. Қаракемер ауылы
113. Керу ауылы
114. Қарасай батыр атындағы ауылы
115. Еңбек ауылы
116. Қарасу ауылы
117. Өтеген ауылы
118. Алжан ана ауылы
119. Масанчи ауылы
120. Күнбатыс 1 ауылы
121. Күнбатыс 2 ауылы
122. Ноғайбай ауылы
123. Сарыбастау ауылы
124. Шарбақты ауылы
125. Отар ауылы
126. Аңырақай разъезд
127. Бел разъезд
128. Гвардейский ауылы
129. Сарыбұлақ ауылы
130. Қайнар ауылы
131. Сортөбе ауылы
132. Бұлар батыр ауылы
133. Степное ауылы
134. Қалғұта ауылы
135. Арал ауылы
136. Сұлутөр ауылы
137. Көктөбе ауылы
138. Үлкен Сұлутөр ауылы
Тұрар Рысқұлов ауданы
139. Қарақат ауылы
140. Шенгер ауылы
141. Еңбекші ауылы
142. Көкарық ауылы
143. Ақыртөбе ауылы
144. Малдыбай ауылы
145. Жаңатұрмыс ауылы
146. Каменка ауылы
147. Жалпақсаз ауылы
148. Казақ ауылы
149. Тасшолақ ауылы
150. Көкдонен ауылы
151. Жақсылық ауылы
152. Құмарық станциясы
153. Қорағаты ауылы
154. Мамыртөбе ауылы
155. Тайқұдық ауылы
156. Көгершін ауылы
157. Қосапан ауылы
158. Қайынды ауылы
159. Сөгеті ауылы
160. Мамай ауылы
161. Құмарық ауылы
162. Алғабас ауылы
163. Қаракемер ауылы
164. Рахым Сәбденов атындағы ауылы
165. Байтелі ауылы
166. Қызылшаруа ауылы
167. Құлан ауылы
168. Дінмұхамед Қонаев атындағы ауылы
169. Әбілқайыр ауылы
170. Өрнек ауылы
171. Әбжапар Жылқышиев атындағы ауылы
172. Жарлысу ауылы
173. Сәлімбай Прманов атындағыауылы
174. Сұнқайты ауылы
175. Тереңөзек ауылы
176. Көкарық ауылы
177. Шолақ-Қайынды ауылы
Меркі ауданы
178. Меркі санаториясы
179. Ақермен ауылы
180. Аққөз-Қайнар ауылы
181. Алтынарық ауылы
182. Кентай ауылы
183. Ақтоған ауылы
184. Қазақдиқан ауылы
185. Жамбыл ауылы
186. Тұрлыбай батыр атындағы ауылы
187. Жеміс-жидек ауылы
188. Талдыбұлақ ауылы
189. Қостоған ауылы
190. Қызылсай ауылы
191. Мыңқазан ауылы
192 Кеңес ауылы
193. Жауғаш батыр ауылы
194. Андас батыр ауылы
195. Аралқыпшақ ауылы
196. Гранитогорск ауылы

197. село Кызылкыпшак
198. станция Шалдабар
199. село Ойтал
200. село Маханды
201. станция Мерке
202. село имени Т.Рыскулова
203. село Интернациональная
204. село Сарымолдаев
205. село Екпенди
206. село Ойтал
207. село Сурат
208. село Аккайнар
209. село Тескентоган
210. село Татти
211. село Беларык
212. село Карасу
213. село Акжол
214. рзд. Тасоткель
215. станция Татти
216. рзд. Шемен
217. село Акарал
218. село Сыпатай
219. село Аспара
220. село Кайындысай
221. село Кумарык
Мойынқумский район
222. село Акбакай
223. село Аксуйек
224. село Биназар
225. село Бирлик
226. село Жамбыл
227. село Карабогет
228. село Кумозек
229. село Сарыозек
230. село Айдарлы
231. село Кокжелек
232. село имени А.Назарбекова
233. село имени Кылышбай Ержанулы
234. село Мирный
235. село Кушаман
236. село Мынарал
237. село Кашкантениз
238. станция Мынарал
239. село Уланбель
240. село Хантау
241. село Киякты
242. Чиганакский с.о. село Шыганак
243. село Бурулбайтал
244. станция Бурулбайтал
Таласский район
245. село Акколь
246. село Аккум
247. село Майтобе
248. село Кожагаппар
249. село Болтирик шешен
250. село Кошек батыр
251. село Коктал
252. село Есей би
253. село Караой
254. село Каскабулак
255. село Кызылауыт
256. село Актобе
257. село Ойык
258. село Турымқул
259. село Сейилбек
260. село Тамды
261. село Ушарал
262. село Арал
263. село Кайыр
264. село Бостандык
265. село Талапты
266. село имени Саду Шакирова
267. село Тамабек
Сарысуский район
268. село Саудакент
269. село Жайылма
270. село Актам
271. село Кызылдихан
272. село Маятас
273. село Узакбай Сыздыкбаев
274. село Уйым
275. село Актогай
276. село Жанаталап
277. село Ондирис
278. село Игилик
279. Камкалинский с.о. село Шыганак
280. село Камкалы
281. село Ашир Буркитбаев
282. село Арыстанды
283. село Ушбас
284. село Тогызкент
285. село Майлыкол
286. село Абильда
287. село Досбол
288. село Кокдала-киши
289. село Кокдала-улкен
290. село Шагалалы
Шуский район
291. село Кокжиек
292. село Алга
293. село Жайсан
294. село Сауытбек
295. село Бирлик
296. село Далакайнар
297. село Аксу
298. село имени Оразалы батыра
299. село Байдибек
300. село Болтирик
301. село Бирликустем
302. село Белбасар
303. село Енбекши
304. село Тасоткель
305. село Жанажол
306. село Коктобе
307. село имени Балуана Шолака
308. село Жидели
309. село Шокпар
310. станция Алайгыр
311. станция Еспе
312. станция Кулакшино
313. село Коккайнар
314. село Мойынқум
315. село Енбек
316. село Жиенбет
317. село имени Динмухаммеда Конаева
318. село Абай
319. село Тасоткель

197. Қызылқыпшақ ауылы
198. Шалдабар станциясы
199. Ойтал ауылы
200. Маханды ауылы
201. Мерке станциясы
202. Т.Рысқұлов атындағы ауылы
203. Интернационалдық ауылы
204. Сарымолдаев ауылы
205. Екпенді ауылы
206. Ойтал ауылы
207. Сұрат ауылы
208. Аққайнар ауылы
209. Тескентоған ауылы
210. Тәтті ауылы
211. Беларық ауылы
212. Қарасу ауылы
213. Ақжол ауылы
214. Тасөткел рзд.
215. Тәтті станциясы
216. Шемен рзд.
217. Ақарал ауылы
218. Сыпатай ауылы
219. Аспара ауылы
220. Қайындысай ауылы
221. Құмарық ауылы
Мойынқұм ауданы
222. Ақбақай ауылы
223. Ақсүйек ауылы
224. Биназар ауылы
225. Бірлік ауылы
226. Жамбыл ауылы
227. Қарабөгет ауылы
228. Құмөзек ауылы
229. Сарыөзек ауылы
230. Айдарлы ауылы
231. Көкжелек ауылы
232. А.Назарбеков атындағы ауылы
233. Қылышбай Ержанұлы атындағы ауылы
234. Мирный ауылы
235. Күшаман ауылы
236. Мыңарал ауылы
237. Қашқантеңіз ауылы
238. Мыңарал станциясы
239. Ұланбел ауылы
240. Хантау ауылы
241. Қияқты ауылы
242. Шығанақ ауылдық округі, Шығанақ ауылы
243. Бурулбайтал ауылы
244. Бурулбайтал станциясы
Талас ауданы
245. Ақкөл ауылы
246. Аққұм ауылы
247. Майтөбе ауылы
248. Қожағаппар ауылы
249. Бөлтірік шешен ауылы
250. Көшек батыр ауылы
251. Көктал ауылы
252. Есей би ауылы
253. Қараой ауылы
254. Қасқабұлақ ауылы
255. Қызылауыт ауылы
256. Ақтөбе ауылы
257. Ойық ауылы
258. Тұрымқұл ауылы
259. Сейілбек ауылы
260. Тамды ауылы
261. Үшарал ауылы
262. Арал ауылы
263. Қайыр ауылы
264. Бостандық ауылы
265. Талапты ауылы
266. Саду Шәкіров атындағы ауылы
267. Тамабек ауылы
Сарысу ауданы
268. Саудакент ауылы
269. Жайылма ауылы
270. Ақтам ауылы
271. Қызылдихан ауылы
272. Маятас ауылы
273. Ұзақбай Сыздықбаев ауылы
274. Ұйым ауылы
275. Ақтоғай ауылы
276. Жаңаталап ауылы
277. Өндіріс ауылы
278. Игілік ауылы
279. Қамқалы ауылдық округі, Шығанақ ауылы
280. Қамқалы ауылы
281. Әшір Бүркітбаев ауылы
282. Арыстанды ауылы
283. Үшбас ауылы
284. Тоғызкент ауылы
285. Майлыкөл ауылы
286. Әбілдә ауылы
287. Досбол ауылы
288. Көкдала-кіші ауылы
289. Көкдала-үлкен ауылы
290 . Шағалалы ауылы
Шу ауданы
291. Көкжиек ауылы
292. Алға ауылы
293. Жайсан ауылы
294. Сауытбек ауылы
295. Бірлік ауылы
296. Далақайнар ауылы
297. Ақсу ауылы
298. Оразалы батыр атындағы ауыл
299. Бәйдібек ауылы
300. Бөлтірік ауылы
301. Бірлікүстем ауылы
302. Белбасар ауылы
303. Еңбекші ауылы
304. Тасөткел ауылы
305. Жаңажол ауылы
306. Көктөбе ауылы
307. Балуан шолақ атындағы ауыл
308. Жиделі ауылы
309. Шоқпар ауылы
310. Алайғыр станциясы
311. Еспе станциясы
312. Кулакшино станциясы
313. Көкқайнар ауылы
314. Мойынқұм ауылы
315. Еңбек ауылы
316. Жиенбет ауылы
317. Дінмұхамед Қонаев атындағы ауылы
318. Абай ауылы
319. Тасөткел ауылы

320. станция Аспара
321. разъезд Қумозек
322. село Актобе

320. Аспара станциясы
321. Құмөзек разъезд
322. Ақтөбе ауылы