О внесении изменений в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/111-VIII "О бюджете Озерского сельского округа района Жанасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/300-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Озерского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/111-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Озерского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 294,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 904,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –124 390,9 тысяч тенге;
2) затраты –136 724,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/111-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Озерки ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/300-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының "Абай облысы Жаңасемей ауданы Озерки ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/111-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Озерки ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –132 294,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 904,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –124 390,9 мың теңге;
2) шығындар – 136 724,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 429, 4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 429,4 тысяч тенге"
7) используемые остатки бюджетных средств – 4 429,4 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 429,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –4 429,4 мың теңге.
7) пайдаланылмаған бюджет қалдықтары- 4 429,4 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.