О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/109-VIII "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/298-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жанасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года №14/109-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Кокентауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложенииям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 90 534,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 446,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 088,9 тысяч тенге;
2) затраты – 94 381,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/109-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Кокентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/298-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының "Абай облысы Жаңасемей ауданы Көкентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы №14/109-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Көкентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына қабылдансын:
1) кірістер – 90 534,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 446,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 088,9 мың теңге;
2) шығындар – 94 381,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;