О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/104-VIII "О бюджете Алгабасского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 2 декабря 2025 года № 22/257-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемейобласти Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Алгабасского сельского округа района Жаңасемей области Абай 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/104-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгабасскогосельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 68 120,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 044,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 037,7 тысяч тенге;
2) затраты – 70 497,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/104-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Алғабас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 22/257-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Алғабас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы №14/104-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алғабас ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде қабылдансын:
1) кірістер – 68 120,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 037,7 мың теңге;
2) шығындар – 70 497,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2377,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2377,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 377,2 тысяч тенге"
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей
№22/257-VIII

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2377,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2377,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздар өтеуі - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2377,2"
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияада жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасеме аудандық
мәслихатының