О внесении изменении в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/112-VIII "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 17 сентября 2025 года № 19/216-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Приречного сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/112-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) Доходы – 49 795,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 002,5 тысяч тенге;
2) Затраты – 64 587,6 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 19/216-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/112-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Приречный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде орындалуына қабылдансын:
1) Кірістер – 49 795,5 мың теңге:
Салықтық түсімдер – 13 793,0 мың теңге;
Салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері – 36 002,5 мың теңге;
2) Шығындар – 64 587,6 мың теңге;
3) Таза бюджеттік несие беру – 0,0 мың теңге:
Бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
Бюджеттік несиелерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
Қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
Мемлекетттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;