О бюджете Жиеналинского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/106-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Жаңасемей от 30 декабря 2024 года № 14/97-VIII "О бюджете района Жаңасемей на 2025-2027 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жиеналинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложенииям 1,2,3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 371,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 207,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 164,4 тысяч тенге;
2) затраты – 92 931,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей ауданы Жиенәлі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/106-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Жаңасемей аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/97-VIII "Жаңасемей ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне сәйкес Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жиенәлі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3- қосымшаларға сәйкес, 2025 жылға келесі көлемдерде нақтылансын:
1) кірістер – 91 371,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 88 164,4 мың теңге;
2) шығындар – 92 931,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1560,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1560,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1560,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Жаңасемей области Абай от 17.09.2025 № 19/210-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1560,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1560,0 мың теңге;
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 560,0 мың теңге. көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жаңасемей ауданы мәслихатының 17.09.2025 № 19/210-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).