Об отмене решения акима района Жаңасемей области Абай от 11 июня 2025 года № 7 "О внесении изменения в решение акима района Жаңасемей области Абай от 9 августа 2024 года № 1 "Об образовании избирательных участков в районе Жаңасемей""
Решение акима района Жаңасемей области Абай от 4 июля 2025 года № 8
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима района Жаңасемей области Абай от 11 июня 2025 года № 7 "О внесении изменения в решение акима района Жаңасемей области Абай от 9 августа 2024 года № 1 "Об образовании избирательных участков в районе Жаңасемей"".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Жаңасемей.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Жаңасемей А. Самат

Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 маусымдағы № 7 ""Жаңасемей ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күшін жою
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 8 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ШЕШТІ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 маусымдағы № 7 ""Жаңасемей ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңасемей ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей ауданы әкімінің міндетін атқарушы А. Самат