О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 22 декабря 2025 года № 31-221/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 887,0 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 8 497,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 96 390,0 тысяч теңге;
2) затраты – 105 403 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516,0 тысяч теңге;
6) ненефтянной дефицит (профицит) бюджета - 516,0 тысяч теңге;

Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-221/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 104 887,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 96 390,0 мың теңге;
2) шығындар - 105 403,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 516,0 мың теңге;

7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516,0 тысяч теңге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч теңге;
погашение займов - 0,0 тысяч теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 516,0 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 13.08.2026 № 40-280/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б. Биболов
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы

7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 516,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 516,0 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 13.08.2026 № 40-280/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының