О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-104/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 5 декабря 2025 года № 29-209/VIII. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2025 года № 32-232/VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Мақаншы области Абай от 30.12.2025 № 32-232/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-104/VIII "О бюджете Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Карабутинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложению 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 114,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 012,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 772,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 192,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 192,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-104/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-209/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 32-232/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.12.2025 № 32-232/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-104/VIII "Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Мақаншы ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 114,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 012,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 102,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 772,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 192,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 192,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 192,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Мақаншы Б. Биболов
Приложение к решению
маслихата района Мақаншы
от 5 декабря 2025 года
№ 29-209/VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Мақаншы
от 30 декабря 2024 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 192,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданы мәслихатының төрағасы Б. Биболов
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2025 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 29-209/VIII шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданы
мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы