О бюджете Теректинского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 22 декабря 2025 года № 38-7
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Теректинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 148,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 142,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 006,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 148,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-7 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 148,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 142,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 006,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 148,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

2. Учесть в бюджете сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить согласно приложению 6 перечень бюджетных программ бюджета сельского округа на 2026 год.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата

2. 4-қосымшаға сәйкес 2026 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5-қосымшаға сәйкес 2026 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін
4. 6-қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының