О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 23-9 "О бюджете Улкенбокенского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 2 декабря 2025 года № 35-8
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Улкенбокенского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 23-9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкенбокенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 287,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 740,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 618,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 881,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов –– 74 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114 844,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 557,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 557,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 557,1 тысяч тенге.";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложеним 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата

Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-9 "2025-2027 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 35-8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23- 9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 287,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 740,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 618,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 881,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 844,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 557,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 557,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 557,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының