О переименовании улиц с.Карамойыл и с.Ак-ой Кокжайыкского сельского округа
Решение акима Кокжайыкского сельского округа Кокпектинского района области Абай от 2 октября 2025 года № 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об административно-терреториальном устройстве Республики Казахстан",на основании заключения ономастической комиссии по области Абай от 12 сентября 2025 года и учитывая мнения жителей сел Карамойыл и Ак-ой,РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы с.Карамойыл и с.Ак-ой Кокжайыкского сельского округа:
В селе Карамойыл :
1. Улицу № 1 на улицу"Тәуелсіздік"
2 Улицу № 2 на улицу"Көктал"
3. Улицу № 3 на улицу"Ертіс"
4. Улицу № 4 на улицу"Бейбітшілік"
5. Улицу № 5 на улицу"Шаңырақ"
В селе Ак-ой:
1. Улицу № 1 на улицу"Жармұхамбет Бекшоинов"
2 Улицу № 2 на улицу"Үйсенғазы Баймадиев"
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Тураров

Көкжайық ауылдық округінің Қарамойыл және Ақ-ой ауылдарының көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы Көкжайық ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 2 қазандағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына ,Қазақстан Республикасының "Әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы",2015 жылғы 12 кыркүйектегі Абай облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы және Қарамойыл,Ақ-ой ауылдарының тұрғындарының пікірін ескере отырып,ШЕШТІ:
1. Көкжайық ауылдық округіне қарасты Қарамойыл және Ақ-ой ауылдарының көшелерінің атауы өзгертілсін:
Қарамойыл ауылындағы:
№1 көшесі "Тәуелсіздік"көшесіне;
№2 көшесі "Көктал" көшесіне;
№3 көшесі "Ертіс" көшесіне;
№4 көшесі "Бейбітшілік" көшесіне;
№5 көшесі "Шаңырақ" көшесіне
Ақ-ой ауылындағы :
№1 көшесі "Жармұхамбет Бекшоинов" көшесіне;
№2 көшесі "Үйсенғазы Баймадиев" көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі К. Тураров